Zamknij
REKLAMA

Wizyty w starostwie i wydziale komunikacji z ograniczeniami

08:32, 03.07.2020 | Starosta pilski Eligiusz Komarowski
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Zgodnie z §15 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, do odwołania ograniczeniu ulega bezpośrednia obsługa interesantów w Starostwie Powiatowym w Pile.

W Wydziale Komunikacji interesanci przyjmowani są w poniedziałki w godz. 8.00-10.00 i 11.00-15.30, od wtorku do piątku w godz. 8.00-10.00 i 11.00-14.00 z zachowaniem wszelkich środków ochrony (tj. obowiązku zakrywania - przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego ust i nosa - oraz dezynfekcji rąk). Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba* na jedno stanowisko obsługi (jedno okienko). Do budynku (oddzielne wejście do Wydziału Komunikacji) interesanci wchodzą po wezwaniu przez pracownika.

Udzielanie bezpośrednich porad prawnych możliwe jest po wcześniejszym umówieniu się interesantów pod numerem telefonu: 67 210 93 80 bądź mailowo pod adresem: [email protected].

W Wydziale Architektury i Budownictwa (budynek C - aleja Niepodległości 37) interesanci, których wizyta wymaga osobistego stawiennictwa, przyjmowani są z zachowaniem wszelkich środków ochrony (tj. obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk) oraz dopuszczalnej liczbie interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie większej niż 1 osoba* na jedno stanowisko obsługi (jedno okienko).

W pozostałych komórkach organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Pile interesanci, których sprawy wymagają bezpośredniego (osobistego) stawiennictwa, przyjmowani są po uprzednim zgłoszeniu się do Biura Obsługi Mieszkańców - wejście główne do budynku Starostwa Powiatowego w Pile aleja Niepodległości 33/35 z zachowaniem wszelkich środków ochrony ( obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk). I tu liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba* na jedno stanowisko obsługi (jedno okienko).

*z wyłączeniem: dziecka do ukończenia 13. roku życia, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie, osoby wymagającej pomocy tłumacza, innej osoby w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

(Starosta pilski Eligiusz Komarowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RozporządzenieRozporządzenie

2 0

Oj,no coś tu nie pasuje....A wczoraj Ponokio oświadczył,że koronawirus w odwrocie i już nie mamy się go bać, więc trzeba słuchać miłościwie nam panujących i się dostosować. 09:05, 03.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

:):)

2 0

Pasuje - Pinokio kłamie, więc normalka 10:34, 03.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA