Zamknij
REKLAMA

Sytuacja epidemiczna w powiecie pilskim

10:24, 12.08.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj
REKLAMA

W powiecie pilskim nadal mamy 20 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 5 osób jest hospitalizowanych - 2 w Pile i 3 w Poznaniu.

Kwarantanną objętych jest łącznie 255 osób. Od mieszkańców naszego powiatu pobrano dotąd 3441 próbek (3383 wyniki ujemne).

Urząd Gminy Miasteczko Krajeńskie nadal jest poddany kwarantannie i będzie nieczynny wstępnie do 12 sierpnia. Osoba, która okazała się źródłem zakażenia, nie jest mieszkańcem powiatu pilskiego. Od 9 sierpnia nieczynny jest również Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miasteczku Krajeńskim z powodu pozytywnych wyników na obecność COVID -19 u pracowników.

Starostwo Powiatowe w Pile cały czas pracuje normalnie. Przypominamy, że Wydział Komunikacji czynny jest w poniedziałki w godz. 8.00-16.30, od wtorku do piątku w godz. 8.00-15.00. Porady prawne udzielane są po uprzednim umówieniu pod nr tel. 67 210 93 80. Wszystkie wizyty w urzędzie odbywają się z zachowaniem środków ochrony.

Warto wiedzieć, że 1 września br. zostanie wprowadzony obowiązek przedstawiania zaświadczenia stwierdzającego niemożność zakrywania ust i nosa ze względów zdrowotnych. Pamiętajmy, że noszenie maseczek obowiązuje m.in. w sklepach, w środkach komunikacji publicznej, kościołach, przychodniach, szpitalach.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA