Zamknij
REKLAMA

Starosta pomógł pogorzelcom - rodzinie z trojgiem dzieci

08:20, 23.03.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Rodzina z trojgiem dzieci w wyniku pożaru straciła dach nad głową. Starosta pilski Eligiusz Komarowski udzielił jej pomocy i zorganizował bezpieczne zakwaterowanie.

Do pożaru mieszkania doszło kilka dni temu na poddaszu starej kamienicy należącej do gminnych  zasobów komunalnych i zarządzanej przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pile. W wyniku pożaru zniszczeniu uległa instalacja elektryczna, trwa szacowanie szkód. Rodzina do czasu remontu nie może wrócić do swojego mieszkania.

W poniedziałek rodzice dzieci osobiście poprosili starostę o pomoc. W ciągu niespełna godziny bezpieczne lokum zostało dla niej zorganizowane. 

- Choć jako powiat czy starostwo nie mamy obowiązku zapewnić takim rodzinom pomocy, gdyż to rola gminy i jej władz, to postanowiliśmy i tym razem pomóc. Szybka akcja i rodzina już ma do dyspozycji trzy wyposażone pokoje i dostęp do wszelkich mediów. W spokoju może teraz oczekiwać na naprawę zniszczonej kamienicy - mówi starosta Eligiusz Komarowski.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

NIKNIK

4 1

za swoje ... ?
09:58, 23.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PinkertonPinkerton

4 0

Ależ on cudowny, dobry, wspaniały, empatyczny, skory do pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują. Oczywiście czyni to całkowicie bezinteresownie, z dobrego serca, bo on tak już ma. Ta zła gmina nic nie robi, a on zawsze staje na wysokości zadania. Dziękujemy za tak wspaniałego włodarza powiatu 💩💩💩 11:58, 23.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bezparagonbezparagon

0 2

Ja nie chcę żadnego dorsza - zakrzyknęła baba jaga, a stary tuczniak się spocił w mosznie 19:13, 23.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%