Zamknij
REKLAMA

Starosta wręczył awanse zawodowe nauczycielom

08:43, 27.08.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Starosta pilski Eligiusz Komarowski wręczył awanse zawodowe czterem nauczycielom szkół prowadzonych przez Powiat Pilski, którzy podwyższając swoje kwalifikacje uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.  

Akty nominacji otrzymali oraz ślubowanie złożyli: Małgorzata Katarzyna Kania - nauczyciel języka angielskiego i języka angielskiego zawodowego, prowadząca zajęcia rewalidacyjne w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile; Jacek Demczar - nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Pile; Natalia Maria Wieczorek - nauczyciel przedmiotów podstawy mechatroniki z elementami BHP, montaż elementów i podzespołów elektrycznych i elektronicznych, przedmioty modułowe mechatroniczne M5.J2, M4.J2 oraz teoretyczne przedmioty zawodowe elektryka i elektronika z elementami BHP w Powiatowym Centrum Edukacji w Pile; Jerzy Tadeusz Schulz - nauczyciel przedmiotów obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, techniki wytwarzania, naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, przedmiotów mechatronicznych modułowych M3.J3, M2.J1, M2.J2 w Powiatowym Centrum Edukacji w Pile.

- Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w pracy dydaktycznej. Wyższe kwalifikacje nauczyciela bezpośrednio przekładają się na wzrost poziomu edukacji młodzieży, na czym nam wszystkim zależy - powiedział starosta Eligiusz Komarowski.

Życzenia i gratulacje nauczycielom mianowanym złożyli również przewodniczący Rady Powiatu w Pile Kazimierz Wasiak oraz radna powiatu Teresa Strzelecka.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

jest źle, a będzie jjest źle, a będzie j

2 0

Panie Starosto, dlaczego w oddziale wewnętrznym szpitala w Pile - jedynym takim oddziale w powiecie - zmniejszono ilość łóżek o ponad połowę - do 20. Czy to prawda, że w wyniku działań obecnej dyrekcji zwyczajnie brakuje tam lekarzy? 11:16, 30.08.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

burdello bum bum!burdello bum bum!

2 0

został 1 lekarz 👎 11:24, 30.08.2021


REKLAMA
0%