Zamknij
REKLAMA

Zmiana na stanowisku etatowego członka Zarządu Powiatu w Pile

15:05, 24.09.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu w Pile uroczyście podziękowano Marii Bratkowskiej za blisko 3-letnią pracę na stanowisku etatowego członka Zarządu Powiatu w Pile, która ze względu na stan zdrowia złożyła rezygnację i przeszła na emeryturę. Radni wybrali w jej miejsce Krzysztofa Sadowskiego.

- W imieniu Zarządu Powiatu dziękuję, że przez blisko trzy lata zawsze mogliśmy liczyć na pani merytoryczne wsparcie, na pani doświadczenie w pracy samorządowej i administracji publicznej. Ale w życiu czasem trzeba dokonać trudnych wyborów. Życzę pani nabrania sił, dużo zdrowia i - jak wielokrotnie mówiłem - jestem otwarty na dalszą współpracę - powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Maria Bratkowska zanim w 2018 roku dołączyła do pracy w Zarządzie Powiatu m.in. przez dwie kadencje była burmistrzem Wyrzyska, a 14 lat pracowała w Regionalnej Izby Obrachunkowej.

- Łącznie przepracowałam 42 lata. Praca w Zarządzie Powiatu była dla mnie niezwykle dużym wyzwaniem. Dziękuję za ten wspólny czas, za pracę dla dobra mieszkańców gmin powiatu pilskiego. Teraz muszę podreperować własne zdrowie i nabrać sił - wyznała Maria Bratkowska.  

W związku z jej rezygnacją, radni dokonali wyboru nowego etatowego członka Zarządu Powiatu w Pile. Został nim Krzysztof Sadowski, z wykształcenia geodeta, budowlaniec i finansista z doświadczeniem w pracy na stanowiskach związanych z samorządem (jednostki komunalne) i administracją państwową.

- Wierzę, że wniosę trochę świeżego spojrzenia oraz kompetencje, które przyczynią się do rozwoju powiatu pilskiego. Liczę na dobrą współpracę - zadeklarował Krzysztof Sadowski.

- Gratuluję, jestem przekonany, że nasza współpraca będzie się dobrze układała - powiedział starosta Eligiusz Komarowski.

Krzysztof Sadowski ukończył Studia Inżynierskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie o kierunku Geodezja i Gospodarka Przestrzenna o specjalności Geodezja i Szacowanie Nieruchomości. W 2010 roku zdobył tytuł magistra w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku o kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalizacja gospodarowanie nieruchomościami.

Pracę zawodową rozpoczął w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Suszu. W 2008 roku po przekształceniu zakładu został kierownikiem dwóch działów - Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Zakładu Oczyszczania Miasta i Transportu. W 2011 roku prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu usług budowlanych. Od 2014 do 2016 roku w Votum S.A. zajmował się obsługą klientów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Od 2016 do sierpnia 2019 pełnił stanowisko kierownika iławskiego biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddziału Regionalnego w Olsztynie. W 2019 roku zamieszkał w Pile, do czasu powołania na stanowisko etatowego członka Zarządu Powiatu w Pile prowadził własną działalność gospodarczą.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

personalnapersonalna

5 4

Za Tuska musiałaby zapierniczać jeszcze siedem (7) lat do emerytury. 21:46, 24.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AA

2 4

Tego byś chciał. 11:30, 25.09.2021


REKLAMA
0%