Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki w świecie poezji

08:42, 16.05.2019 | ED
Skomentuj
REKLAMA

"Dlaczego pisze się wiersze - dlatego, że temu, kto je pisze, wydaje się, iż ma coś bardzo ważnego, osobistego do powiedzenia, tak ważnego, że trzeba to ocalić i zapisać" (ks. J. Twardowski).

W Szkole Podstawowej w Gleśnie odbył się V Przegląd Recytatorski "Przedszkolak w świecie poezji". Udział w nim wzięło 24 uczestników z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu gminy Wyrzysk (SP Osiek nad Notecią, Przedszkole Osiek nad Notecią, SP Kosztowo, SP Falmierowo, SP Glesno). Całość poprzedził występ dzieci z oddziału przedszkolnego w Gleśnie. Była to inscenizacja wiersza "Kaczka dziwaczka". Następnie wysłuchaliśmy pięknej recytacji dzieci, która dotyczyła otaczającego nas świata, przyrody, uczuć. Każdy uczestnik otrzymał gromkie brawa.

Nad prawidłowym przebiegiem przeglądu czuwali nauczyciele, opiekunowie, rodzice oraz zaproszeni goście w osobach radnego Piotra Radwańskiego oraz Haliny Betańskiej. Wszyscy otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez Gminę Wyrzysk- współorganizatora przedsięwzięcia.

Czekamy na Wasz przyjazd za rok.

(ED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA