Zamknij
REKLAMA

Jeszcze będzie przepięknie...

13:56, 06.09.2021 | UDK
Skomentuj
REKLAMA

"Jeszcze będzie przepięknie - świat po pandemii" - taki tytuł nosi powiatowy konkurs plastyczny, organizowany przez Ujski Dom Kultury wspólnie z Powiatem Pilskim. Na najlepszych autorów czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dorosłych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III szkoły podstawowej; klasy IV-VIII szkoły podstawowej; kategoria open - dla uczniów szkół średnich i osób dorosłych.

Prace powinny przedstawiać dowolną, artystyczną wizję codziennego życia w przyszłości, gdy uporamy się z pandemią i wrócimy do małych i dużych radości, jakie odebrała nam powszechna kwarantanna.

Przy ocenie komisja konkursowa będzie brała pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu (0-5 pkt), oryginalność i pomysłowość ujęcia tematu konkursu (1-5 pkt), wartość artystyczną i poziom wykonania pracy (1-5 pkt), estetykę wykonania pracy (1-5 pkt).

Wymagania techniczne dotyczące prac: format A3, technika dowolna. Na odwrocie pracy należy nakleić metryczkę zawierająca imię i nazwisko autora, wiek oraz numer telefonu, a także oświadczenie RODO z czytelnym podpisem autora, a w przypadku osób niepełnoletnich rodzica lub prawnego opiekuna uczestnika konkursu.

Prace bez metryczki nie będą oceniane. Ocenie podlega jedna, wcześniej nie publikowana praca. Prace nie podlegają zwrotowi.

Prace należy dostarczyć do Ujskiego Domu Kultury, ul. Czarnkowska 32, 64-850 Ujście za pośrednictwem poczty lub osobiście, do godziny 15:00, 20 września 2021 roku.Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 30 września 2021 roku w Galerii na Starym Rynku w Ujściu podczas wernisażu wystawy pokonkursowej.

(UDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

witcherwitcher

0 1

,,wyobraź sobie,że nie ma krajów i narodów
nie ma niczego za co mielibyśmy się zabijać i umierać
nie ma religii,nie ma granic
wyobraź sobie tylko-wszyscy ludzie żyją w Pokoju"
(J.Lennon,,Imagine") 14:24, 06.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%