Zamknij
REKLAMA

W Miasteczku bawili się na góralską nutę!

10:16, 24.02.2020 | UG Miasteczko Krajeńskie
Skomentuj fot. UG Miasteczko Krajeńskie
REKLAMA

W Gminnym Domu Kultury w Miasteczku Krajeńskim odbyła się "Biesiada na góralską nutę". Zagrała Folk Kapela Góralska Hora, a zabawę poprowadził Tomasz Śróda.

Gości powitali wójt gminy Miasteczko Krajeńskie Krzysztof Jacek Oświecimski oraz przewodniczący Rady Gminy Szymon Kunek. Zanim zabawa rozkręciła się na dobre, panowie złożyli życzenia obchodzącej tego dnia urodziny dyrektor GDK Marcie Konek, a uczestnicy zabawy wraz z góralską kapelą zaintonowali gromkie "Sto lat".

W Gminnym Domu Kultury w Miasteczku Krajeńskim śpiewano, tańczono i dzielono się sercem. Podczas spontanicznej zbiórki zebrano 1583,50 zł dla chorej na SMA Hani Łączkowskiej. Ci, którzy chcą pomóc Hani, będą mogli to uczynić ponownie na festynie charytatywnym, który odbędzie się 8 marca w GDK.

Na uczestników biesiady czekały ponadto konkursy z nagrodami, niespodzianki przygotowały także przedstawicielki firmy Avon.

(UG Miasteczko Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

HeheszkiHeheszki

1 3

Ludzie tańczą jak im zagra hehe. Druga sprawa cieszą się, że taka super zabawa ale nie pamiętają, że sami za nią zapłacili. Hehe 08:18, 25.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA