Zamknij
REKLAMA

Body i list gratulacyjny od burmistrza

09:23, 16.07.2021 | UMiG Łobżenica
Skomentuj
REKLAMA

Trwa akcja "Pokochaj Gminę Łobżenica od Dziecka". Doceniając rodziców i chcąc przywitać miłym akcentem nowo narodzonych mieszkańców gminy, każde dziecko otrzyma specjalnie przygotowane z tej okazji body i list gratulacyjny od burmistrza.

- To symboliczny gest, którym chcemy powitać naszych nowo narodzonych mieszkańców. Tym samym pragniemy od samego początku budować pozytywną więź z naszą gminą - podkreśla burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś.

Po upominek mogą zgłaszać się rodzice dzieci urodzonych od początku bieżącego roku. W celu otrzymania prezentu należy skontaktować się w wiadomości prywatnej na profilu FB Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica bądź wysłać wiadomość na e-mail: [email protected].

Nie jest to akcja jednorazowa. Od tego roku każdy nowo narodzony mieszkaniec Łobżenicy otrzyma od władz gminy powitalny prezent. Body produkowane są w Polsce, a materiał służący do ich wykonania to wysokogatunkowa stuprocentowa bawełna.

Do pakietu powitalnego dołączany będziemy również bilecik z prośbą o przesłanie zdjęcia dziecka ubranego w body z logo gminy Łobżenica, by w przyszłości stworzyć galerię noworodków.

(UMiG Łobżenica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%