Zamknij
REKLAMA

W Dębówku Starym przystaniesz na przystani

11:21, 29.10.2020 | UG Białośliwie
Skomentuj fot. UG Białośliwie
REKLAMA

Trwa realizacja projektu pn. "Przystań Dębówko Stare - Jeśli Ci smutno, jeśli Ci źle, przystań na chwilę, zrelaksuj się - zagospodarowanie działki nr 22/3 w Dębówku Starym".

Projekt obejmuje uporządkowanie terenu działki, wykonanie boiska wielofunkcyjnego, boiska do piłki nożnej, utwardzonych nawierzchni z kostki betonowej a także wymurowanie grilla i stworzenie miejsca na ognisko. Nasadzone krzewy stanowić będą ogrodzenie działki.

Wszystkie prace, z wyjątkiem częściowego montażu obiektów małej architektury, wykonywane są przez mieszkańców sołectwa Dębówko Stare w ramach wkładu własnego w realizację projektu.

Projektu "Przystań Dębówko Stare - Jeśli Ci smutno, jeśli Ci źle, przystań na chwilę, zrelaksuj się - zagospodarowanie działki nr 22/3 w Dębówku Starym" jest współfinansowany przez samorząd województwa wielkopolskiego w ramach programu Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020.

(UG Białośliwie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BrawoBrawo

0 0

Widzę, że teraz kolejna wioska musi robić coś sama. Najpierw Pobórka Mała, teraz Dębówko Stare. Brawo za inicjatywę i zaangażowanie 07:23, 06.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%