Zamknij
REKLAMA

XII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

18:50, 13.01.2020 | WP/ Magdalena Pałys
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 6-7 kwietnia w pilskiej Szkole Policji odbędzie się XII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych.

Turniej jest autorskim pomysłem Szkoły Policji w Pile. Ma służyć upowszechnianiu wiedzy na temat bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz integracji młodzieży klas o profilu policyjnym. Jest on także okazją do spotkania nauczycieli i uczniów szkół, w których prowadzone są wspomniane klasy, w celu wymiany dobrych praktyk.

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 25 reprezentacji, w tym reprezentacje automatycznie kwalifikowane do finału Turnieju, które zajęły miejsca od pierwszego do trzeciego w poprzedniej jego edycji. Muszą reprezentować szkoły średnie (ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne), w których prowadzone są klasy o profilu policyjnym i które na dzień zgłoszenia wykształciły absolwentów klas o profilu policyjnym. W przypadku większej liczby zgłoszeń, drużyny biorące udział w Turnieju wyłonione zostają w drodze eliminacji, w oparciu o pisemny test wiedzy.

Dyrektor szkoły w terminie do 31 stycznia br. przesyła zgłoszenie do udziału w Turnieju (szczegóły oraz załączniki do pobrania znajdują się w Regulaminie Turnieju, dostępnym na stronie Szkoły Policji). Każda szkoła zgłasza tylko jedną reprezentację.

Drużyny uczestniczyć będą w następujących konkurencjach: test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy; test umiejętności strzeleckich; test sprawności fizycznej (tor przeszkód); sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji.

(WP/ Magdalena Pałys)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

1 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
. 22:23, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA