Zamknij
REKLAMA

Masz pomysł do projektu "Miasto Piła z nową energią"?

08:57, 01.08.2020 | UM Piła
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Piły, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i przedsiębiorcy mogą włączyć się w przygotowanie pomysłów i koncepcji inwestycyjnych i nieinwestycyjnych do projektu "Miasto Piła z nową energią".

Miasto Piła bierze udział w Programie "Rozwój lokalny", współfinansowanym z funduszy norweskich i EOG na lata 2014-2021. Jego celem jest wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej poprzez podniesienie jakości życia dla wszystkich mieszkańców i użytkowników średnich i małych miast. Zgodnie z warunkami udziału w programie, Piła przygotowuje dwa dokumenty strategiczne: "Plan rozwoju lokalnego" oraz "Plan rozwoju instytucjonalnego", a także propozycję przedsięwzięć i działań, o których dofinansowanie będzie się ubiegać w październiku 2020 r.

Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną przeanalizowane pod względem włączenia w przygotowywany przez samorząd miasta projekt. Wybrane pomysły wejdą w skład wiązki przedsięwzięć, o których dofinansowanie z funduszy norweskich i EOG będzie się ubiegać Piła.

Zgłaszając pomysł weź pod uwagę następujące zasady:

- Projekt powinien być realizowany przede wszystkim przez gminę Piłę lub jej jednostki organizacyjne i spółki komunalne, a Twoja organizacja (jeśli reprezentujesz jakąś instytucję) może, ale nie musi, być partnerem w tym projekcie.

- Projekt można zgłosić na formularzu, w którym trzeba podać kilka informacji na temat zgłaszanego pomysłu, jak m.in. propozycja tytułu, wskazanie lokalizacji, jego opis i uzasadnienie, a także wskazanie, kto mógłby być ewentualnym partnerem w realizacji tego projektu.

Pomysł na projekt należy złożyć do 17 sierpnia 2020 w formie elektronicznej (skan/zdjęcie podpisanego formularza wraz z plikiem edytowalnym, najlepiej Word, w temacie wiadomości PRL - POMYSŁ NA PROJEKT) na adres: [email protected] lub w formie papierowej (wyłącznie dla osób, dla których złożenie w formie elektronicznej jest kłopotliwe) bezpośrednio w Urzędzie Miasta Piły - skrzynka podawcza przy wejściu głównym do budynku lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta Piły, plac Staszica 10, 64-920 Piła.

(UM Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

E = mc2E = mc2

0 0

Było sobie miasto Piła
Nazwa krótka, ale miła
Lecz a urzędzie jakiś szczyl
Zrobił z Piły Schneidemuhl.
12:04, 02.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA