Zamknij
REKLAMA

Mikołajki w VIVO! Piła. Zobacz transmisję na Facebooku

10:36, 05.12.2020 | VIVO! Piła
Skomentuj
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się jedno z ulubionych świąt dzieci i dorosłych, Mikołajki. W związku z wyjątkowymi okolicznościami VIVO! Piła przygotowało niesztampową odsłonę wydarzenia.

W najbliższą niedzielę, 6 grudnia, o godz. 14:00 serdecznie zapraszamy na mikołajkową transmisję na Facebooku, podczas której będą się odbywać m.in. zabawy, śpiewanie kolęd czy konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również możliwości zdania pytań Świętemu Mikołajowi.

Już w najbliższą niedzielę wprost z Facebooka VIVO! Piła nadawany będzie live z udziałem wyjątkowego gościa. Długobrody przybysz z Laponii, wraz ze swoimi pomocnikami, zadba o liczne atrakcje dla całych rodzin. Sprawdźmy zatem, co przygotowano! Uczestnicy spotkania online wspólnie z animatorami ustalą listę przedświątecznych zadań, dowiedzą się jak własnoręcznie przygotować ozdoby choinkowe czy poznają ciekawostki o bohaterze dnia. Dodatkowo maluchy będę miały również okazję do rozmowy ze Świętym Mikołajem i zdania mu pytań, nawet tych najtrudniejszych. Uwaga! W czasie wydarzenia należy być szczególnie czujnym i skupionym – podczas wymienionych aktywności będą zadawane zagadki i rozdawane nagrody. Dla najbardziej aktywnych przewidziano karty podarunkowe do VIVO! Piła oraz liczne nagrody rzeczowe.

- Udział w transmisji to doskonała okazja do spędzenia rodzinnej niedzieli i wspólnej zabawy z ulubieńcem najmłodszych. Dodajmy, że dzieci już teraz mogą przygotowywać pytania oraz układać wierszyki, które z pomocą rodziców zaprezentują św. Mikołajowi 6 grudnia, na fanpage’u VIVO! Piła. - Wyjątkowe okoliczności wymagają niecodziennych rozwiązań - dlatego też z myślą o bezpieczeństwie naszych najmłodszych gości oraz ich rodzin, przygotowaliśmy wirtualną odsłonę spotkania ze Świętym Mikołajem. Mamy nadzieję, że uda nam się wprowadzić w ich domach świąteczną atmosferę. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w wydarzeniu i spędzenia niedzielnego popołudnia z VIVO!  - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Mikołajkowa transmisja VIVO! Piła startuje 6 grudnia o godz. 14:00. Zaplanowano 4 wejścia na żywo - każde o pełnej godzinie.

(VIVO! Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/monia89 15:33, 05.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA