Zamknij
REKLAMA

Gdzie staną pojemniki na nakrętki? Pilanie głosują

11:56, 23.02.2021 | Eneris
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Piły wybrali 10 miejsc, w których - ich zdaniem - powinny stanąć pojemniki na plastikowe nakrętki. Teraz w głosowaniu na Facebooku wytypują 5 ostatecznych lokalizacji. Zielono-niebieskie kosze już czekają na rozstawienie.

Pomysłodawcą akcji i fundatorem pojemników jest spółka Altvater Piła, zajmująca się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów, popularyzująca wśród mieszkańców wiedzę na temat segregacji i ochrony środowiska.

Pomysł ustawienia pojemników jest odpowiedzią na niegasnące zainteresowanie akcjami charytatywnymi, polegającymi na zbieraniu plastikowych nakrętek. Co ważne, to od mieszkańców będzie zależało na jaki cel je przeznaczą.

W styczniu na dedykowany adres mailowy pilanie wysyłali lokalizacje, w których - według nich - powinny zostać zamontowane kosze. Zainteresowanie było bardzo duże, wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń. Przedstawiciele spółki Altvater Piła z urzędnikami z pilskiego ratusza wybrali spośród nich 10 ogólnodostępnych, znajdujących się w różnych częściach Piły, często monitorowanych, miejsc.

23 lutego na facebookowym profilu ENERIS ruszyło głosowanie na 5 punktów, w których Altvater Piła podstawi pojemniki. Internauci w komentarzu pod postem będą wpisywać numer wybranej lokalizacji. Zwyciężą te, które zdobędą najwięcej wskazań mieszkańców. Co ważne, jedna osoba może głosować tylko raz.

Regulamin głosowania dostępny na stronie ENERIS.

(Eneris)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

plaskaczplaskacz

1 1

Czy wszystko musi się odbywać na fejsbuku??? Łapka do góry, kto jest człowiekiem wolnym od fejsbuka! 12:13, 23.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%