Zamknij
REKLAMA

Kolejne dotacje miasta dla organizacji pozarządowych

17:26, 09.06.2021 | UM Piła
Skomentuj fot. UM Piła
REKLAMA

Podpisano kolejne umowy na przyznanie dotacji organizacjom pozarządowym, które realizują zadania publiczne na rzecz mieszkańców Piły.

4.000 złotych trafi do Stowarzyszenia Tanecznego "Nie Bój się Marzyć" na organizację i przeprowadzenie pokazu tanecznego "Ogólnofajny Turniej Tańca - Razem, wspólnie do celu", którego celem jest ukazanie rodzicom oraz mieszkańcom Piły kilkumiesięcznej pracy dzieci i młodzieży, które podczas zajęć tanecznych kształtują oraz rozwijają swoją pasję.

3.700 złotych otrzyma Uczniowski Klub Sportowy "Iskra" w Pile na realizację zadania pod hasłem "Integracja, wsparcie i rozwój społeczności lokalnej poprzez taniec i muzykę. Organizacja wydarzenia Turniej Tańca Towarzyskiego Iskra 2021", które ma za cel zaprezentowanie umiejętności tanecznych młodych ludzi przed gronem ok. 80 widzów - rodzicami oraz mieszkańcami Piły. W imprezie weźmie udział ok. 80 tancerzy, którzy trenują taniec sportowy.

1000 złotych wpłynie na konto Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Pile im. Henryka Kamińskiego na organizację i przeprowadzenie zadania "Wakacyjne soboty na dwóch kółkach".

(UM Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SuperSuper

1 5

Tylko PeOwcom nic nie dawajcie, bo przeżrą. 23:41, 09.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%