Zamknij
REKLAMA

Wystawa Playmobil w Atrium Kasztanowa

20:51, 10.06.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Atrium Kasztanowa zaprasza wszystkie dzieci na niezwykłą wyprawę do świata zabawy! W dniach 7-12 czerwca do pilskiego centrum handlowego zawita wystawa Playmobil, prezentująca trzy strefy tematyczne - szkołę, rycerzy oraz straż pożarną. Podczas ekspozycji fani klocków będą mogli obejrzeć wspaniałe, różnorodne budowle i konstrukcje, podziwiać tętniący życiem zamek rycerzy i podpatrzeć pracę strażaków. Dla małych uczestników zaplanowano także upominki.

Figurki Playmobil należą do najpopularniejszych zabawek na świecie. Dostępne są w ponad 100 krajach i cieszą się ogromną sympatią dzieci w różnym wieku. W ofercie znajdują się ciekawe zestawy, które pozwalają dzieciom poznać otaczający je świat i przeżyć prawdziwą przygodę w scenerii, do której przeniesie ich wyobraźnia.

Najmłodsi mieszkańcy Piły już wkrótce będą mieli niepowtarzalną okazję, by odwiedzić fascynujący świat zabawy. W drugim tygodniu czerwca w Atrium Kasztanowa odbywać się będzie wystawa zabawek Playmobil, ulokowana w różnych miejscach centrum handlowego. Ekspozycja składać się będzie z trzech różnych tematycznych światów, stworzonych z zestawów Playmobil. Każda jej część to wstęp do niezwykłej krainy zabawek oraz wspaniałej dziecięcej zabawy z elementami nauki i poznawania świata.

W strefie Playmobil Szkoła dzieci będą mogły poczuć się jak w prawdziwej szkole i podziwiać budowle odtworzone w najmniejszych szczegółach. W ramach zajęć przyrodniczych dla zwiedzających zaplanowano wystawę skorupiaków. Nad porządkiem i dyscypliną czuwać będzie figurka pani nauczycielki. Z kolei Playmobil Rycerze zaprezentuje serię utrzymaną w średniowiecznej scenerii. Dominować w niej będą pojedynki na miecze oraz barwne przygody rycerzy, którzy strzegą ludności przed niebezpieczeństwem. Z pewnością małych gości zachwyci też okazały zamek i wspaniale wyposażone oddziały rycerskie. Duża dawka emocji i zabawy czeka na uczestników również w strefie Playmobil Straż Pożarna. Tutaj z bliska będzie można przyjrzeć się sprawnie przeprowadzonej akcji gaśniczej straży pożarnej. Nie zabraknie ruchomych elementów, modułów świetlno-dźwiękowych oraz zdalnie sterowanych pojazdów. Na zakończenie wystawy każde dziecko otrzyma upominek.

W związku z aktualnymi obostrzeniami, organizator zadba o bezpieczeństwo gości oraz o zachowanie procedur chroniących ich zdrowie, aby mogli bezpiecznie uczestniczyć w wystawie.

- Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia wystawy, podczas której będzie można podziwiać kolekcje różnorodnych figurek wraz z fantastycznymi budowlami, a także poznać zamieszkiwane przez nie krainy. To idealna okazja dla najmłodszych, aby przenieść się do wspaniałego świata zabawy i wcielić się w różne role – nauczycielki, rycerza czy strażaka. Z pewnością żadne dziecko nie będzie się nudzić. Jednocześnie pragnę zapewnić, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zwiedzanie będzie odbywało się przy zachowaniu wszystkich procedur sanitarno-higienicznych - mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Wystawa zabawek Playmobil czynna bedzie codziennie w dniach 7-12 czerwca, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

 

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%