Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:23, 12.01.2022
Dzisiaj polska gospodarka zmaga się z najwyższą od ponad dwudziestu lat inflacją. Wiele osób zastanawia się, jak najlepiej ulokować kapitał zabezpieczając oszczędności przed dewaluacją. Najpopularniejszym sposobem na inwestowanie wciąż pozostają nieruchomości mieszkaniowe. Jednak zdaniem wielu ekspertów najpewniejszą lokatą są nie gotowe mieszkania, lecz grunty inwestycyjne.
09:17, 31.12.2021
Papugi potrafią bawić się praktycznie wszystkim, przy czym to, co my nazywamy zabawą, dla nich jest odwzorowaniem pewnych zachowań ze środowiska naturalnego. Mówiąc wprost – poza przyjemnością, daje to szansę rozwoju, a ponieważ różne gatunki mają odmienne preferencje, to i inne zabawki się dla nich kupuje.
10:18, 24.12.2021
Strażacy od lat i niezmiennie znajdują się w ścisłej czołówce zawodów cieszących się największym zaufaniem polskiego społeczeństwa. Jest to bezpośrednim efektem charakteru pracy zarówno zawodowych, jak i ochotniczych służb strażackich.
12:52, 20.12.2021
Rynek IT charakteryzuje się niezwykłą otwartością na nowych pracowników. W niektórych przypadkach firmy preferują świeże spojrzenie, chętnie zatrudniając w swoich szeregach osoby, które dopiero ukończyły studia lub rozpoczynają swoje działania w branży. Inni zaś stawiają na sprawdzonych specjalistów, mogących poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy na jednym stanowisku. Którzy z nich są obecnie najbardziej potrzebni do rozwoju tego sektora rynku w Poznaniu?
18:08, 26.11.2021
Sprawna i bezstresowa obsługa pacjentów w recepcjach to naprawdę spore wyzwanie. Nadal najpopularniejszą metodą umawiania wizyt jest rozmowa telefoniczna, ale dołączyło do niej już wiele innych kanałów komunikacyjnych, jak formularze zgłoszeniowe, smsy, e-maile. Z jednej strony daje to właścicielom placówek medycznych ogromne pole do popisu, można dotrzeć do pacjentów na tak wiele sposobów. Z drugiej strony, dobre zarządzanie całością tej komunikacji okazuje się często bardzo problemowe. Pojawiają się nieodebrane połączenia, ominięte maile, zdenerwowani klienci i chaos. Czy daj się tych problemów jakoś uniknąć? Jak wspomóc swój zespół, gdy prowadzimy przychodnię lub innego rodzaju placówkę medyczną?
REKLAMA
09:09, 24.11.2021
Bardzo łatwo można się zakochać się w kraju cywilizacji Majów, Mariachi i słynnej na cały świat wyrazistej kuchni. Meksyk ma tak wiele do zaoferowania odwiedzającym gościom! Już po przekroczeniu progów tego fascynującego kraju popadniemy w zachwyt. To kraina wielu kontrastów przyrodniczych; znajdziemy tam tropikalne dżungle, wulkany, pustynie pełne kaktusów, bardzo głębokie kaniony oraz szczyty pasma górskiego Kordyliery pokryte śniegiem.
13:59, 05.11.2021
Sektor IT to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin rynku w Polsce i poza jej granicami. Postępująca informatyzacja oraz wdrażanie innowacyjnych technologicznie rozwiązań sprawiają, że coraz więcej firm nie ma możliwości rzeczywistego funkcjonowania bez choćby otarcia się o tę dziedzinę. Zatem, które przedsiębiorstwa decydują się na inwestycję w ten sektor?
00:00, 31.10.2021
U profesjonalnego fryzjera możemy nie tylko zmienić kolor fryzury, czy podciąć rozdwojone końcówki. Salony ciągle poszerzają swoją ofertę, a skorzystać mogą na tym tylko klientki. Najczęściej wśród proponowanych usług są zabiegi odżywiające na włosy i skórę głowy. Które z nich znajdziemy najpewniej w salonie fryzjerskim w Białymstoku?
14:32, 12.10.2021
Budowa domu to bardzo trudne zadanie, które stawia przed nami wiele wyzwań. Do tego procesu należy się odpowiednio przygotować. Ważny jest nie tylko prawidłowo przygotowany projekt, ale też materiał, z którego zostanie wybudowany dom. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej surowców wykorzystywanych w budownictwie. To sprawia, że znacznie trudniej wybrać odpowiedni materiał budowlany. Porównujemy więc kilka najpopularniejszych z nich. Sprawdź, jakie wady i zalety mają beton, silikat i pustak.
14:19, 12.10.2021
Dyski wykorzystujące technologię NVMe błyskawicznie zdobyły uznanie specjalistów IT. Czym jest ta technologia, kto może na niej skorzystać i czym kierować się przy wyborze dysku dla siebie?
REKLAMA
15:06, 11.10.2021
Coraz więcej osób zaczyna szukać dodatkowych materiałów i pomocy naukowych w Internecie. Serwisy i platformy edukacyjne cieszą się większą popularnością. Niestety nie wszystkie są dobrze przystosowane do nauki. Są jednak platformy bardzo dobrze przygotowane do podjęcia misji nauki online. Dokładniej chodzi o platformy należące do firmy EDU Games S.A
13:46, 01.10.2021
Pojazdy Can-Am Off-Road to wyjątkowe maszyny, zaprojektowane tak, by zapewniać najlepsze osiągi w każdych warunkach, bez względu na pogodę, rodzaj terenu, czy indywidualny styl jazdy. Ciągły rozwój i dążenie do perfekcji sprawia, że marka osiągnęła pozycję lidera wśród pojazdów przystosowanych do ciężkich warunków, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie bezpieczeństwa i sterowania swoimi maszynami.
09:02, 29.09.2021
Jeśli umiesz i lubisz naprawiać samochody lub zamierzasz otworzyć warsztat, wybierz profesjonalny kanał betonowy. Solidna i szczelna konstrukcja dająca swobodny dostęp do podwozia auta – to najlepsze i bezpieczne rozwiązanie!
09:48, 20.09.2021
Szerokie zastosowanie śrutownicy wsadowo-nieckowej w połączeniu z kompaktową budową sprawia, że to urządzenie jest tak chętnie wykorzystywane przez licznych specjalistów. Ogromne znaczenie ma także możliwość pracy z wieloma materiałami. Ta uniwersalność w połączeniu z mocą to dobre rozwiązanie – sprawdź, kiedy dokładnie możesz skorzystać z tej śrutownicy!
08:52, 10.09.2021
Niespodziewany wydatek najłatwiej sfinansować szybką pożyczką pozabankową dostępną przez internet. Co jednak w sytuacji, gdy pojawią się przejściowe trudności w spłacie zobowiązania? Wtedy można spróbować przesunąć jego termin. Sprawdzamy, czy to możliwe w VIVUS.
REKLAMA