Zamknij
REKLAMA

Jechał za szybko i pod wpływem alkoholu

11.10, 13.01.2022 KPP w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego KPP w Pile zatrzymali do kontroli 48-letniego mieszkańca powiatu chodzieskiego. Mężczyzna popełnił wykroczenia drogowe prowadząc swój samochód pod wpływem alkoholu.

Policjanci pilskiej drogówki prowadzący działania w rejonie drogi krajowej nr 10 zatrzymali do kontroli pojazd marki Nissan Primera. Kierujący samochodem poruszał się z prędkością ponad 120 km/h na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70km/h. Ponadto wykonywał manewr wyprzedzania w miejscu do tego niedozwolonym. Podczas prowadzonej kontroli funkcjonariusze sprawdzili także stan trzeźwości mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie.

48-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego był świadomy popełnienia dwóch wykroczeń drogowych i przyjął mandat karny, który zgodnie z nowym taryfikatorem wyniósł 2500 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali mu również prawo jazdy. W związku z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości mężczyzna będzie również odpowiadać za popełnienie przestępstwa, które zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

dobraradadobrarada

1 2

leman😡wi👎💩, spadaj stąd hejterze o zasyfiałym baniaku. Czy ty chłopie naprawdę nie widzisz, jak jesteś żenujący??? Że wszyscy w Pile mają cię za internetowego i.diotę? Już ten hejt wygładził nawet tę jedną bruzdę, dzięki której odróżniałeś żarcie od s.r.a.n.i.a? 💩Stary, durny, hejterski żulu - jeszcze trochę i nawet smród po tobie się rozwieje 👍 Nie zostanie NIC, co można by pozytywnie wspomnieć 08:35, 14.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

1 0

no,no no 20:55, 14.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%