Zamknij
REKLAMA

Schowali wiertarkę w worku z korą

07:31, 17.04.2019 | podkom. Żaneta Kowalska
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali dwa złodziejskie duety. Kobieta i mężczyzna ukradli elektronarzędzia o wartości ponad 1 tysiąca złotych, które ukryli w worku z korą. Chwilę później dwóch kolegów ukradło perfumy warte ponad pół tysiąca złotych.

Do zdarzenia doszło w markecie przy Alei 500-lecia w Pile. Na miejscu funkcjonariusze zastali personel sklepu oraz kobietę i mężczyznę, którzy próbowali ukraść elektronarzędzia.

Para na zakupy do Piły przyjechała z Wałcza. W koszu mieli blat kuchenny, worki z cementem i korą. Gdy spacerowali po markecie, w pewnym momencie rozerwali worek z korą i ukryli tam wiertarko-wkrętarkę, klucze nasadowe oraz nóż do tapet. Gdy znajdowali się przy kasie, zostali zatrzymani przez policjantów i trafili prosto do policyjnego aresztu. 36-letni mężczyzna oraz jego 51-letnia konkubina odpowiedzą za kradzież mienia o wartości ponad 1 tys. złotych. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Drugi złodziejski duet policjanci zatrzymali tego samego dnia na terenie galerii handlowej w jednej z drogerii. Dwóch mężczyzn spożywało alkohol, a gdy im się skończył i nie mieli pieniędzy, wymyślili, że coś ukradną, szybko sprzedadzą i będą mogli dalej świętować. Niestety tą dobrą myślą długo się nie cieszyli, gdyż po kradzieży perfum o wartości ponad pół tysiąca złotych również wpadli w ręce mundurowych. Mieszkańcy Piły w wieku 37 i 39 lat odpowiedzą także za kradzież i mogą trafić za więzienne kraty nawet na 5 lat.

(podkom. Żaneta Kowalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

dsfgdsfg

2 0

chwasty 08:06, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

1 0

raczej ziółka 19:51, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pan pytankopan pytanko

1 1

"Na miejscu funkcjonariusze zastali personel sklepu oraz kobietę i mężczyznę, którzy próbowali ukraść elektronarzędzia." a później "Gdy znajdowali się przy kasie, zostali zatrzymani przez policjantów..." to w końcu jak to było? Zatrzymał ich personel czy policjanci? 14:34, 21.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nixnix

0 0

To proste - policjanci dokonali formalnego zatrzymania 09:13, 22.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA