Zamknij
REKLAMA

Zażył amfetaminę, a potem jechał samochodem

10:51, 18.07.2019 | KPP Chodzież
REKLAMA
Skomentuj
KPP Chodzież

Policjanci z Komisariatu Policji w Margoninie zatrzymali 25-latka, który kierował samochodem będąc pod wpływem amfetaminy. Do zatrzymania doszło po pościgu, który miał miejsce w Lipińcu.

W środę podczas pełnienia służby w godzinach nocnych, policjanci w pewnym momencie zauważyli samochód osobowy marki peugeot, którego kierowca dziwnie zachowywał się na drodze. Kiedy funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania pojazdu przy użyciu sygnałów błyskowych, kierowca nagle zaczął przyspieszać i uciekać autem w stronę miejscowości Dębiniec. Policjanci ruszyli w pościg za pojazdem. Mężczyzna, mimo podawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie, nie reagował na polecenia i uciekał dalej. W pewnym momencie zjechał na drogę leśną, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Chodzieży, a następnie do szpitala w Pile.

Jak się okazało, 25-latek kierował pojazdem będąc pod wpływem amfetaminy. Teraz za za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat więzienia z uwagi na fakt, iż nie zatrzymał się do kontroli drogowej i kontynuował jazdę mimo wydania przez policjanta polecenia do zatrzymania pojazdu. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem substancji zabronionej oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(KPP Chodzież)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone