Zamknij
REKLAMA

Zatrzymano 108 osób poszukiwanych

13:52, 02.12.2019 | podkom. Żaneta Kowalska
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z wydziału kryminalnego, patrolowo-interwencyjnego oraz funkcjonariuszy podległych jednostek Komendy Powiatowej Policji w Pile, w okresie ostatnich 2 miesięcy zostało zatrzymanych 108 osób poszukiwanych od kilku miesięcy, a nawet kilku lat.

Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali zatrzymani na terenie całego kraju oraz w Niemczech i Holandii. Poszukiwani byli od kilku miesięcy, a niektórzy nawet od kilku lat przez sądy i prokuratury m.in. przestępstwa kradzieży, włamań, rozbojów, znęcania, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz bójki i pobicia. 9 osób poszukiwanych było listami gończymi, a wobec 2 wydano Europejskie Nakazy Aresztowania.

Zdecydowane działania pilskich kryminalnych oraz ich kolegów z pozostałych wydziałów i jednostek podległych KPP w Pile doprowadziły do zatrzymania w okresie ostatnich dwóch miesięcy aż 108 poszukiwanych osób, które ukrywały się w domach, pomieszczeniach gospodarczych, pustostanach, meblach. Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Kryminalni wykonywali również intensywne czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanych Europejskimi Nakazami Aresztowania mieszkańców powiatu pilskiego.

W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że poszukiwani ukrywają się także na terenie krajów Unii Europejskiej. W tym zakresie pilscy policjanci podjęli współpracę z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji. Wspólne działania przyniosły efekty:2 mężczyzn zostało zatrzymanych na terenie Niemiec oraz Holandii. Zostali już przekonwojowani do Polski i osadzeni w aresztach śledczych.

Zatrzymane osoby to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 18 do 64 lat, wśród których było 9 kobiet.

Jednocześnie informujemy, że istnieje strona internetowa http://poszukiwani.policja.pl/ na której umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi. W przypadku posiadania informacji można zgłosić anonimowo ten fakt poprzez powyższą stronę lub dyżurnemu pilskiej komendy pod nr telefonu 67 353 15 60.

(podkom. Żaneta Kowalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Witam Panów :) , Mam na imie Monika i mam 25 lata jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/Monia25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :),, 15:03, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA