Zamknij
REKLAMA

Jak był alkohol - były awantury, wyzwiska, groźby i przemoc

12:27, 26.02.2020 | KPP Złotów
Skomentuj
fot. KPP Złotów
REKLAMA

Policja zatrzymała 35-latka, który stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojej żony i członków rodziny, kierował także groźby karalne.

Kilka dni temu policjanci z Posterunku w Lipce w dniu 19 lutego br. zostali powiadomieni o przemocy domowej, jakiej 35-latek miał się dopuszczać wobec swojej żony oraz najbliższych. Jak ustalili mundurowi, dramat w tej rodzinie trwał od 5 lat. Awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy tylko mężczyzna spożywał alkohol.

Postępowanie prowadzone przez policjantów wykazało, że sprawca nie tylko znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną, ale także nad małoletnimi dziećmi oraz kierował wobec małżonki groźby karalne.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom bezsprzeczne podstawy, by przedstawić 35-latkowi zarzuty popełnienia przestępstw. Zatrzymany odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną i dziećmi oraz kierowanie gróźb karalnych. Sąd Rejonowy w Złotowie na wniosek policji i złotowskiej prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KKKKKK

4 0

Co za ch... 13:21, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Chwasty +Chwasty +

1 1

Pincet plus i jego elektorat...I co ta baba z nim robiła? 16:17, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA