Zamknij
REKLAMA

W zmowie z koleżanką wyłudziła odszkodowanie

14:44, 26.02.2020 | podkom. Żaneta Kowalska
REKLAMA
Skomentuj

Pilscy kryminalni zatrzymali dwie kobiety, które odpowiedzą za wyłudzenie odszkodowania w kwocie ponad 3 tys. zł. Wymyślona przez nie historia okazała się fikcją.

W połowie 2018 roku 43-letnia mieszkanka Piły poinformowała jedną z firm ubezpieczeniowych o powstałej szkodzie w mieniu - jadąc rowerem po chodniku w pewnym momencie najechała na nieznaną jej kobietę, w wyniku czego uszkodzeniu uległ jej laptop oraz telefon. Obie panie taką wersję potwierdziły agentowi ubezpieczeniowemu. W związku z powstałą szkodą "pokrzywdzona" pilanka otrzymała świadczenie z ubezpieczenia w kwocie ponad 3 tysięcy złotych.

Kryminalni ustalili, że przedstawiona historia jest wymyślona, a panie znają się bardzo dobrze od wielu lat. 43-latce faktycznie uszkodził się sprzęt, ale w zupełnie innych okolicznościach. W związku z tym, że kobieta potrzebowała pieniędzy, postanowiła wraz ze swoją koleżanką wymyślić zdarzenie, którego nie było.

Kobiety w wieku 43 i 37 lat zostały zatrzymane. Teraz odpowiedzą przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 8 lat więzienia.

(podkom. Żaneta Kowalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone