Zamknij

Wbrew zakazowi spotkali się, żeby posłuchać muzyki

11:42, 01.04.2020 Aktualizacja: 11:43, 01.04.2020
Skomentuj

Policjanci z Posterunku Policji w Kaczorach podczas emisji komunikatów głosowych o stanie epidemii, przejeżdżając przez Dziembowo zauważyli grupę 6 osób, która słuchała muzyki z przenośnego głośnika.

Osoby zostały poinformowane o naruszeniu przepisów z art. 54 Kodeksu wykroczeń. Część z nich pomimo początkowego lekceważącego stosunku, po rozmowie z policjantami zrozumiała powagę sytuacji i przyjęła mandaty karne. Wobec pozostałej dwójki policjanci sporządzili wnioski o ukaranie do sądu.

W najbliższych dniach policjanci z całego powiatu będą intensywnie pracować, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom, a w przypadku łamania przepisów będą bardzo konsekwentni i restrykcyjni w swoich działaniach.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

MuzykMuzyk

5 0

Pewnie Zenka zarzucili

00:54, 02.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%