Świadkowie, którzy podróżowali drogą krajową nr 10, ujęli nietrzeźwego kierowcę ciężarówki z naczepą. 51-letni obywatel Ukrainy miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
We wtorek w godzinach popołudniowych drogą krajową nr 10 poruszał się samochód ciężarowy z naczepą. Według relacji świadków, kierujący jechał w bardzo niebezpieczny sposób - wielokrotnie zjeżdżał do lewej lub prawej krawędzi jezdni, stwarzając ogromne zagrożenie dla pozostałych kierowców.
Jadąca tą samą trasą mieszkanka Piły postanowiła zatrzymać ciężarówkę. Kobiecie pomógł mieszkaniec Dąbrowy Górniczej, który również jechał "dziesiątką". Wspólnymi siłami zdołali zatrzymać podejrzany pojazd i powiadomili o tym fakcie dyżurnego pilskiej jednostki.
Na miejscu pojawił się patrol drogówki, który potwierdził przypuszczenia świadków. 51-letni obywatel Ukrainy, który kierował ciężarówką, miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który odpowie za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.
Dzięki odważnej, ale przede wszystkim odpowiedzialnej postawie świadków niebezpieczna jazda pijanego kierowcy została skutecznie udaremniona. Policjanci zatrzymali również mężczyźnie prawo jazdy oraz zabezpieczyli pieniądze w różnych walutach na poczet przyszłej kary. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Emilia walczy o tytuł miss nastolatek Wielkopolski
Czy Pani taka urodna? Temat do dyskusji, kwestia męskiego gustu. Miska nie musi być pikna, ważne, żeby dla jurrrrry, poszła na spacer z książką, której nie rozumie, po 1000 przeczytaniu 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪.
Dry 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪
14:53, 2026-04-08
Zmiany w kwocie wolnej od podatku. Nowy plan rządu
kaczyści i Obmajtek to cena benzyny sięgałaby 10 zł,a PiSowski motłoch płaciłby z podkulonym ogonem znieczulony kurvizją i,,winątuska"🤣
gdyby rządzili
14:24, 2026-04-08
Smutny Wielki Piątek przy Żeromskiego. Tylko gra o brąz
Niestety, potwierdzam sie ,ze z tym trenerem i takim składem nic wielkiego nie osiągniemy i ciągle będziemy marzyć o awansie. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, to pozwala posiadać odpowiedni skład i kadrę trenerską. Gdzie te czasy pełnej hali i ogromnych emocji ?
Pilanin
13:22, 2026-04-08
Czy Izraelczycy to faszyści? Czyli jak ofiara stała się
Antek przyjaciel ciapatych niezadowolony jesteś że Trump sprawił że terroryści odblokowali cieśninę łyso ci teraz?
i co
11:58, 2026-04-08
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz