Zamknij
REKLAMA

Tides From Nebula zagra w klubie Barka

13:32, 02.11.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

9 listopada w Klubie Muzycznym "Barka" w Pile wystąpi warszawski zespół Tides From Nebula.

Po trzyletniej przerwie nasz najbardziej znany instrumentalny zespół powraca z nowym albumem "From Voodoo to Zen", pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie.

- Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album. Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Jako że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów. Na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać - mówią muzycy.

Gościem imprezy będzie grupa Rosk, która zaistniała na polskiej scenie dzięki dobrze przyjętemu debiutowi z 2017 roku, płycie "Miasma". Po opowieści o zarazie i śmierci tysięcy przyszedł czas na opowieść o śmierci jednostki. Zespół nowym albumem snuje zupełnie inną historię o osamotnieniu, pustce i poczuciu straty oraz tworzy nową aurę, całkowicie odmienną od tej obecnej na debiutanckiej płycie.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu).

Po koncercie (ok. godz. 22.30) tradycyjne After Party w klimacie rock, metal, pop, reggae, ska.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

anżejanżej

0 2

Jeszcze raz spokojnie i powoli - kto zagra w klubie Barka? 17:20, 03.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do głupkado głupka

1 0

Najlepiej przeczytaj jeszcze raz - spokojnie i powoli 18:43, 03.11.2019


REKLAMA