Zamknij
REKLAMA

Mikołajki w VIVO! Piła: Święty Mikołaj, warsztaty i konkursy z nagrodami

11:05, 30.11.2021 | VIVO! Piła
Skomentuj
REKLAMA

VIVO! Piła przywołuje ducha świąt i zaprasza wszystkich do wspólnej mikołajkowej zabawy. W ramach nadchodzącego wydarzenia zaplanowano moc niespodzianek dla dzieci oraz dorosłych, a także tematyczne warsztaty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Odbędzie się tu również spotkanie z wyjątkowym gościem - przybyszem z Laponii. Akcja startuje 4 grudnia w samo południe. Udział jest bezpłatny.

Tegoroczne spotkanie mikołajkowe w pilskim centrum handlowym upłynie pod znakiem twórczej i kreatywnej rozrywki dla całych rodzin. Na uczestników czekać będzie strefa warsztatowa, gdzie chętni zweryfikują swoje umiejętności manualne i wykonają ozdoby świąteczne z ekologicznych materiałów. Biorący udział w wydarzeniu sprawdzą się też w licznych konkursach, muzycznym teleturnieju oraz quizach, które obfitować będą w atrakcyjne nagrody. Wśród nich znajdą się m.in.: zestawy małego artysty, plecaki, gry planszowe czy książki edukacyjne. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania kolęd.

To jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowano! 4 grudnia, o godz. 12:00, w VIVO! pojawi się wyjątkowy gość, aby spędzić czas z najmłodszymi i wręczyć im słodkie upominki.  Wszystkie dzieci będą miały szansę spotkać na żywo Świętego Mikołaja, porozmawiać z nim, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz osobiście wręczyć list.

- Mikołajki w VIVO! Piła to szansa, aby już teraz poczuć świąteczny nastrój i dołączyć do świetnej zabawy. Na tę okazję przygotowaliśmy liczne niespodzianki i atrakcje, które niewątpliwe doceni każdy, bez względu na wiek. Szczególnie jednak  mamy nadzieję zaskoczyć naszych najmłodszych gości, dla których zorganizowane zostanie jedyne w swoim rodzaju spotkanie ze Świętym Mikołajem - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Mikołajki w VIVO! Piła odbędą się w sobotę, 4 grudnia, w godz. 12:00-20:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

(VIVO! Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

niech spada niech spada

1 0

dostają 500+ i nawet nie muszą być grzeczne 🤣 17:26, 30.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%