Zamknij
REKLAMA

Seniorada Powiatu Pilskiego - takiego pikniku jeszcze nie było!

08.47, 21.06.2022 Powiat Pilski
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą środę na stadionie przy ulicy Okrzei w Pile odbędzie się Senioriada Powiatu Pilskiego - wyjątkowy piknik dla seniorów z wieloma atrakcjami.

To pierwsze takie wydarzenie integrujące środowisko i o tak dużej skali.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 11.00. W programie m.in. występ kabaretu, kiermasz rękodzieła, występy zespołów podopiecznych WTZ i DPS, występ taneczny pilskich Seniorit, liczne pokazy (ratownicze, samoobrony, fryzjerskie, zumby).

A do tego porady zdrowotne i dietetyczne, dla wszystkich bezpłatna grochówka oraz oprawa muzyczna, którą zapewni Krzysztof Belak.

Organizatorami pikniku są Powiat Pilski i Odział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile.

- Na terenie naszego okręgu mamy wiele kół działających w terenie. Z reguły spotykaliśmy się dotąd we własnym gronie. W tym roku po raz pierwszy, dzięki pomocy pana starosty, organizujemy duże spotkanie, w którym uczestniczyć będą członkowie także innych stowarzyszeń i organizacji seniorskich - mówi Leokadia Figurniak, prezes Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile.

- Na  to wyjątkowe na wydarzenie zapraszamy wszystkich seniorów, także te osoby, które nie są członkami PZERiI czy innych stowarzyszeń, a mają ochotę ciekawie i miło spędzić czas. Spotkanie potrwa do godzin popołudniowych - tak długo, jak seniorom wystarczy sił, chęci i czasu - dodaje starosta Eligiusz Komarowski.

(Powiat Pilski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

SS

1 8

Super👍 11:02, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

i co z tego,i co z tego,

0 0

że Dworczyk ustalał z Julią wyroki.Suweren nie ma pojęcia czym jest TK i po co jest i ma w du..e całą sprawę.Najważniejsze,że 500+ wpada i na harnasia wystarczy i są festyny. 😡 09:40, 06.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%