Zamknij

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Lotnicza 10, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, z możliwością przedłużenia, zatrudnienie od zaraz, zmiany wg grafiku od pn. do ndz. w zakresie godzin: 06:00 - 18:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 11.10.2024
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy w kuchni, wykształcenie bez znaczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHU KULINARIA EWA MARCINKOWSKA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Lotnicza 10, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Niemiec
    Numer telefonu: 667 797 797
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wymagany kontakt telefoniczny celem umowienia spotkania
    Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, prace ziemne.
    StPr/24/1052
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    pomoc przy obsłudze sklepu internetowego, opracowywanie opisów produktów, elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta, pomoc w realizacji zamówień, promocja działalności w social mediach, dokonywanie analiz sprzedażowych, monitorowanie przesyłek, przyjmowanie reklamacji.
    StPr/24/1045
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    oczyszczanie mechaniczne powierzchni, wygładzanie powierzchni, usuwanie usterek, polerowanie powierzchni, obsługiwanie pracy automatu lakierniczego.
    StPr/24/1048

    Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Umowa o pracę na czas określony, w wymiarze etatu 6/24 (2 dni w tygodniu po 3 godz.), zatrudnienie od 01.10.2024r., do 31.08.2025r.
    StPr/24/1038
    wynagrodzenie od od 1 605 PLN

    Przewóz materiałów budowlanych do budowy dróg na potrzeby firmy. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
    StPr/24/1044
    wynagrodzenie od od 23,5 PLN

    Rozładowywanie wagonów, materiałów sypkich na bazie, prace maszyną na budowie. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
    StPr/24/1043
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Prace związane z układaniem kostki brukowej, kopanie rowów, wykonywanie oznakowania dróg i ulic. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
    StPr/24/1040

    Sprzedaż lodów, kawy, shake i deserów lodowych.
    StPr/24/1041

    Przewóz towarów na potrzeby własne
    StPr/24/1051

    obsługa stanowisika do wydawania posików w tym przygotowywanie z gotowych surowców posiłków typu kanapki, desery, dania fast-food, przygotowywanie napojów, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Praca 7:00-15:00 lub 12:00-20:00
    StPr/24/1033