Zamknij

Lektor języka obcego

Miejsce pracy: Żeleńskiego 15, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Umowa o pracę na czas określony, w wymiarze etatu 6/24 (2 dni w tygodniu po 3 godz.), zatrudnienie od 01.10.2024r., do 31.08.2025r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie wyższe I stopnia lub jednolite studnia magisterskie na kierunku filologia angielska w specjalności nauczanie języka angielskiego, przygotowanie pedagogiczne, certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego
      Pracodawca: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 6 IM. JASIA I MAŁGOSI W PILE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Żeleńskiego 15, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 67 212 66 05
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania
      Rozładunek, załadunek złomu na samochody ciężarowe, dbanie o powierzony sprzęt, kontrola sprzętu, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny do 3 m-cy, zatrudnienie od zaraz, trzy zmiany, od pn. do pt. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00.
      StPr/24/1061
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Zapoznanie z zadaniami realizowanymi przez Zespół, rejestracja wpływającej korespondencji, zasady prowadzenia sekretariatu, wypisywanie formularzy druków na posiedzenia składów orzekających, zasady opracowywania pism stosowanych w Zespole, zapoznanie z wymogami dotyczącymi wypełniania wniosków w sprawie wydawania orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności oraz zaświadczeń lekarskich, przyjmowanie dokumentacji składanej przez wnioskodawców oraz dokumentacji niezbędnej do wydania legitymacji osobom niepełnosprawnym, pomoc przy opracowywaniu danych statystycznych, wydawanie legitymacji, orzeczeń, wniosków osobom niepełnosprawnym pomoc przy przygotowaniu i przekazaniu dokumentacji do składni akt, obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/24/1057
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Zapoznanie z zadaniami realizowanymi przez Zespół, rejestracja wpływającej korespondencji, zasady prowadzenia sekretariatu, wypisywanie formularzy druków na posiedzenia składów orzekających, zasady opracowywania pism stosowanych w Zespole, zapoznanie z wymogami dotyczącymi wypełniania wniosków w sprawie wydawania orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności oraz zaświadczeń lekarskich, przyjmowanie dokumentacji składanej przez wnioskodawców oraz dokumentacji niezbędnej do wydania legitymacji osobom niepełnosprawnym, pomoc przy opracowywaniu danych statystycznych, wydawanie legitymacji, orzeczeń, wniosków osobom niepełnosprawnym, pomoc przy przygotowaniu i przekazaniu dokumentacji do składni akt, obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/24/1058

      Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, prace ziemne.
      StPr/24/1052
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      pomoc przy obsłudze sklepu internetowego, opracowywanie opisów produktów, elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta, pomoc w realizacji zamówień, promocja działalności w social mediach, dokonywanie analiz sprzedażowych, monitorowanie przesyłek, przyjmowanie reklamacji.
      StPr/24/1045

      oczyszczanie mechaniczne powierzchni, wygładzanie powierzchni, usuwanie usterek, polerowanie powierzchni, obsługiwanie pracy automatu lakierniczego.
      StPr/24/1048

      Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Umowa o pracę na czas określony, w wymiarze etatu 6/24 (2 dni w tygodniu po 3 godz.), zatrudnienie od 01.10.2024r., do 31.08.2025r.
      StPr/24/1038
      wynagrodzenie od od 1 605 PLN

      Przewóz materiałów budowlanych do budowy dróg na potrzeby firmy. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
      StPr/24/1044
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN

      Rozładowywanie wagonów, materiałów sypkich na bazie, prace maszyną na budowie. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
      StPr/24/1043
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Prace związane z układaniem kostki brukowej, kopanie rowów, wykonywanie oznakowania dróg i ulic. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
      StPr/24/1040