Zamknij

Monter instalacji sanitarnych

Nr oferty: StPr/24/1052Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, prace ziemne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 67 215 11 27
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracodawcy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Rozładunek, załadunek złomu na samochody ciężarowe, dbanie o powierzony sprzęt, kontrola sprzętu, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny do 3 m-cy, zatrudnienie od zaraz, trzy zmiany, od pn. do pt. 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00.
    StPr/24/1061
    data rozpoczęcia pracy od 18.10.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Zapoznanie z zadaniami realizowanymi przez Zespół, rejestracja wpływającej korespondencji, zasady prowadzenia sekretariatu, wypisywanie formularzy druków na posiedzenia składów orzekających, zasady opracowywania pism stosowanych w Zespole, zapoznanie z wymogami dotyczącymi wypełniania wniosków w sprawie wydawania orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności oraz zaświadczeń lekarskich, przyjmowanie dokumentacji składanej przez wnioskodawców oraz dokumentacji niezbędnej do wydania legitymacji osobom niepełnosprawnym, pomoc przy opracowywaniu danych statystycznych, wydawanie legitymacji, orzeczeń, wniosków osobom niepełnosprawnym pomoc przy przygotowaniu i przekazaniu dokumentacji do składni akt, obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/24/1057
    data rozpoczęcia pracy od 29.09.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Zapoznanie z zadaniami realizowanymi przez Zespół, rejestracja wpływającej korespondencji, zasady prowadzenia sekretariatu, wypisywanie formularzy druków na posiedzenia składów orzekających, zasady opracowywania pism stosowanych w Zespole, zapoznanie z wymogami dotyczącymi wypełniania wniosków w sprawie wydawania orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności oraz zaświadczeń lekarskich, przyjmowanie dokumentacji składanej przez wnioskodawców oraz dokumentacji niezbędnej do wydania legitymacji osobom niepełnosprawnym, pomoc przy opracowywaniu danych statystycznych, wydawanie legitymacji, orzeczeń, wniosków osobom niepełnosprawnym, pomoc przy przygotowaniu i przekazaniu dokumentacji do składni akt, obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/24/1058

    Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, prace ziemne.
    StPr/24/1052
    data rozpoczęcia pracy od 28.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    pomoc przy obsłudze sklepu internetowego, opracowywanie opisów produktów, elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta, pomoc w realizacji zamówień, promocja działalności w social mediach, dokonywanie analiz sprzedażowych, monitorowanie przesyłek, przyjmowanie reklamacji.
    StPr/24/1045

    oczyszczanie mechaniczne powierzchni, wygładzanie powierzchni, usuwanie usterek, polerowanie powierzchni, obsługiwanie pracy automatu lakierniczego.
    StPr/24/1048

    Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Umowa o pracę na czas określony, w wymiarze etatu 6/24 (2 dni w tygodniu po 3 godz.), zatrudnienie od 01.10.2024r., do 31.08.2025r.
    StPr/24/1038
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 1 605 PLN

    Przewóz materiałów budowlanych do budowy dróg na potrzeby firmy. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
    StPr/24/1044
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2024
    wynagrodzenie od od 23,5 PLN

    Rozładowywanie wagonów, materiałów sypkich na bazie, prace maszyną na budowie. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
    StPr/24/1043
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Prace związane z układaniem kostki brukowej, kopanie rowów, wykonywanie oznakowania dróg i ulic. Praca głównie na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.
    StPr/24/1040