Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, jej bazą dydaktyczną oraz atmosferą codziennego życia szkolnego.
W programie przewidziano prezentację kierunków kształcenia, takich jak:
- technik żywienia i usług gastronomicznych,
- technik rolnik,
- technik weterynarii,
- technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki,
- technik hodowca koni.
Odwiedzający będą mogli zwiedzić nowoczesne pracownie zawodowe, szkolne gospodarstwo rolne, a także zapoznać się z profesjonalnym sprzętem wykorzystywanym w nauce zawodu. Nie zabraknie również spotkań z nauczycielami i uczniami, którzy przybliżą realia nauki w szkole.
Dodatkową atrakcją będą pokazy umiejętności praktycznych, degustacje potraw przygotowanych przez uczniów kierunków gastronomicznych oraz prezentacje zwierząt gospodarskich.

Drzwi Otwarte w Brzostowie to propozycja dla wszystkich, którzy swoją przyszłość wiążą z rolnictwem, gastronomią, weterynarią czy agrotechniką, a także dla miłośników koni. Szkoła oferuje nowoczesne kształcenie zawodowe, oparte na tradycji i współpracy z praktykami branży.
Antysemityzm a antysyjonizm, czyli dlaczego stałem się
urządził Izraelczykom krwawy pogrom,to Hamas posługuje się cywilami jako żywymi tarczami,to Hamas hamuje pomoc humanitarną rozkradając ją i sprzedając po niebotycznych cenach,to Hamas nie chce złożyć broni i przerwać spirali przemocy, ale pięknoduchy widzą tylko,,zbrodnie Izraela"bo nareszcie można dowalić Żydom bez posądzenia o antysemityzm,a nawet zanegować Holocaust
to Hamas 7.X
17:11, 2026-04-11
PiS lokomotywa do Orbana wierszem prawie spisana
Masz Antek antytalent do pisania rymowanego, które jeszcze wymaga trzymania się rytmu. To klęska głupoty kierowanej nienawiścią i starością starego trampka z czasu, gdy Lubański był trampkarzem. Piszesz bez rymu oraz bez rytmu, bo myślisz, że masz Pegaza, a to jest osioł.
Antek - trampek
14:58, 2026-04-11
Motocyklowy pirat w areszcie. Co z radiowozem?
Gonić dziadostwo!
Ax+By+C = 0
14:51, 2026-04-11
PiS lokomotywa do Orbana wierszem prawie spisana
PiSowska lokomotywa a maszynista Czarnek spocony i morda mu lśni jak oliwa...🤣
stoi na stacji
12:49, 2026-04-11
0 2
Super🙂 Polska potrzebuje mądrych i wykształconych ludzi
2 0
Czytając twoje wypociny to tak.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz