Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:11, 22.06.2022
Nadchodzi lato, a wraz z nim coraz wyższe temperatury. Nie lubisz wychodzić z domu bez makijażu, ale myśl o połączeniu podkładu z upałem nie napawa Cię optymizmem? Na dodatek martwisz się ochroną przeciwsłoneczną. Czy jest jakiś kosmetyk, który mógłby pomóc? Owszem, krem CC to rozwiązanie Twoich dylematów związanych z letnią pielęgnacją.
09:41, 22.06.2022
Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z zarządzaniem flotą pojazdów, wydatkami i płatnościami. Naszymi klientami są głównie przewoźnicy, ale także m.in. firmy kurierskie, korporacje taksówek, hurtownie, firmy produkcyjne czy branża budowlana.
10:27, 21.06.2022
W Polsce istnieje aktualnie ponad 90 000 sklepów internetowych i ponad 200 000 internetowych serwisów usługowych. Szukając danego produktu lub usługi często ciężko dokonać wyboru odpowiedniego miejsca zakupu. Przychodzimy z pomocą! W tym artykule przedstawimy 3 polskie firmy, które rekomendujemy jako najlepszych specjalistów w swoim fachu w obszarach: Szkolenia biznesowe, Ekipa remontowa, Hurtownia kamienia naturalnego.
09:24, 21.06.2022
W tym artykule mamy zaszczyt przedstawić 3 polskie firmy, które oferują produkty najwyższej jakości. Każda z marek specjalizuje się w innym obszarze działalności. Zastanawiasz się nad wygodnym obuwiem zdrowotnym lub butami do wkładek ortopedycznych? A może potrzebujesz sensorycznych zabawek kreatywnych slime? Sprawdź nasz ranking sprawdzony firm, którym warto zaufać!
15:42, 14.06.2022
Frankowicze swoje sprawy frankowe starali się w większości kierować do sądów stołecznych, za sprawą bardzo dobrej linii orzeczniczej i merytorycznego przygotowania do rozpatrywania właśnie spraw frankowych. Kredyty frankowe mimo swojej skomplikowanej natury aktualnie już w zdecydowanej większości rozstrzygane są na korzyść właśnie frankowiczów.
REKLAMA
08:40, 13.06.2022
Pierwsza część zapłaty podatku od nieruchomości powinna zostać uiszczona do 15 marca każdego roku. Zobowiązane do jego płacenia są osoby fizyczne. Decyzje na temat kwot oraz terminów wszelkich spłat wydaje urząd gminy, który powinien poinformować płatnika o wszystkich należnościach.
15:21, 09.06.2022
Osoby zastanawiające się nad zamiana mieszkania na dom praktycznie zawsze stawiają sobie pytanie czy lepiej budować dom od zera czy kupić gotowy. Do roku 2019 wiele rzeczy było znacznie prostszych do przewidzenia. Dziś pojawia się kwestia inflacji i drogich kredytów. Zobaczmy jak sprawy się mają w 2022. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przed budową lub zakupem domu!
12:39, 08.06.2022
Zastosowanie specjalnej hydroizolacji w budynkach w wielu przypadkach ma bardzo duże znaczenie. Szczególnie tam, gdzie wiadome jest zagrożenie ewentualnego zalania budynku, a to może być spowodowane zarówno poprzez wody gruntowe jak i spływającą deszczówkę. Odpowiednie preparaty, które tworzą solidną warstwę izolacji zapobiegają niszczącemu działaniu wilgoci, a nawet samej wody. Hydroizolacja zapobiega również tworzeniu się pleśni oraz grzyba. Ze względu na to, jak duże zagrożenia może powodować wilgoć i woda dla elementów konstrukcyjnych budynku, pokrywa się ich powierzchnię specjalnymi preparatami niwelującymi problem ich ewentualnej korozji. Są one w stanie przeciwdziałać sytuacji, kiedy dany materiał budowlany miałby nasiąknąć, a następnie być podatny na zmiany i niszczenie ze względu na występujące różnice temperatur. 
12:31, 08.06.2022
Kompletując wyposażenie kuchni, wybieramy kolejno garnki, zastawę stołową, sztućce i - oczywiście - komplet noży kuchennych. Przed zakupem pierwszego z brzegu zestawu, warto wziąć pod uwagę szczególny rodzaj noży, czyli noże japońskie. Czym charakteryzuje się taki sprzęt kuchenny i jakie noże japońskie warto mieć w swojej kuchni?
14:19, 01.06.2022
W ostatnich latach usługi carsharingu w Poznaniu cieszą się coraz większą popularnością, której nie zmniejszyła nawet sytuacja związana z przejściem wielu firm na pracę zdalną. Wynika to z faktu, że carsharing pozwala na łatwe i niezwykle szybkie wypożyczenie samochodu bez konieczności martwienia się o liczne formalności oraz wysokie opłaty. Ponadto tego typu usługi zapewniają dostęp do nowoczesnych pojazdów, które wyróżniają się nie tylko komfortem, ale także wprowadzeniem ekologicznych rozwiązań redukujących wydzielanie szkodliwych spalin. Dlatego warto dowiedzieć się, czym jest carsharing i kto może z niego skorzystać podczas pobytu w Poznaniu.
REKLAMA
11:06, 30.05.2022
Franczyza to firma, która uzyskała pozwolenie od franczyzodawcy na używanie znaku towarowego, nazwy handlowej lub tajemnicy handlowej franczyzodawcy we własnej działalności.
00:00, 26.05.2022
22 maja rozpoczął się kolejny w tym sezonie turniej Wielkiego Szlema. Najlepszy w Australii okazał się Rafael Nadal, który w finałowym starciu pokonał Daniiła Miedwiediewa. Czy Hiszpanowi uda się sięgnąć po 2 triumf w tym sezonie na kortach w Paryżu? A może na tytuł umiejętnie obroni Novak Djoković? Zapraszam na zapowiedź tego turnieju!
08:11, 25.05.2022
Personalizowana biżuteria bije rekordy popularności. Cieszy się ona uznaniem wśród kobiet w każdym wieku. Panie sięgające po biżuterię z grawerem przyznają, że zależy im, żeby ozdoby, jakie noszą nie tylko prezentowały się okazale, ale też były jedyne w swoim rodzaju. Biżuteria z grawerem im to zapewnia. Wybór gadżetów z powierzchnią do grawerowania jest w tej chwili tak duży, że każda kobieta powinna znaleźć model odpowiedni dla siebie.
14:23, 18.05.2022
Ortoptyści działają na polskim rynku od niemal 40 lat, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę czym dokładnie zajmują się ci specjaliści. O zawodzie ortoptysty warto dowiedzieć się więcej, zwłaszcza w przypadku, gdy my lub bliskie nam osoby mamy problemy ze wzrokiem. Zaletą korzystania z usług ortoptysty jest fakt, że jego działania są bezinwazyjnie (co nie oznacza, że nieskuteczne).
14:19, 18.05.2022
Większość gatunków pelargonii wywodzi się z Afryki Północnej, jednak pomimo egzotycznego pochodzenia z powodzeniem nadają się one do uprawy w Polsce. O posadzeniu pelargonii powinny pomyśleć zwłaszcza osoby, które chcą się cieszyć pięknie ukwieconym balkonem, jednak nie mogą poświęcić wiele czasu na pielęgnację roślin. Co powinniśmy wiedzieć o pelargoniach?
REKLAMA
REKLAMA