Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:10, 29.11.2022
Spersonalizowany kubek to doskonały pomysł na prezent dla najlepszego przyjaciela. To prezent, z którego będą korzystać każdego dnia i który będzie im o Tobie przypominał. Istnieje wiele różnych rodzajów kubków, które możesz dostać z kotem lub psem lub kubkiem z Twoim imieniem. Można również dostać kubki z obrazkami świątecznymi, a także innymi świętami, takimi jak Wielkanoc i Święto Dziękczynienia.
09:55, 29.11.2022
Doradca kredytowy to osoba, która doradza ludziom przy podejmowaniu decyzji finansowych, takich jak kredyty i kredyty hipoteczne. Mogą również pomóc ludziom w ich finansach osobistych.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
11:51, 28.11.2022
Prawidłowe działanie okien oraz ich właściwości powinny być domeną produktów od chwili montażu poprzez wiele lat codziennego użytkowania. Okna pcv, aluminiowe i drewniane nie będą sprawnie działały bez regularnej dbałości o ich stan techniczny oraz poziom przenikania powietrza przez ramę okienną w miejscu łączenia ze skrzydłem. Jednym z niezbędnych elementów dbałości o zachowanie prawidłowego stanu technicznego okien oraz związaną z nim niezawodność jest regularna regulacja okien. 
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
REKLAMA
08:24, 24.11.2022
Większości osób studia kojarzą się jednoznacznie. Jest to wyjazd z domu do innego miasta albo regularne do niego dojazdy na zajęcia weekendowe. Taka forma oczywiście cały czas funkcjonuje, ma swoje zalety i dla określonych osób jest optymalna. Jednak nie dla wszystkich. Część bowiem za najlepsze (dla siebie) wskazuje studiowanie w trybie zdalnym, czyli on-line.
10:54, 21.11.2022
Łazienka to jedno z pomieszczeń, które można zaaranżować na wiele wspaniałych sposobów. Do wyboru mamy liczne style, z których w jednych królują jasne, stonowane kolory, w innych beton, drewno, czy szkło. Zapraszamy do zapoznania z najmodniejszymi artykułami, których nie powinno zabraknąć w żadnej nowoczesnej łazience.
3
18:20, 28.10.2022
Każdy wie, że dokładne miejsce zamieszkania Świętego Mikołaja, a tym bardziej Jego dokładny adres to kwestia sporna. Pewne jest natomiast, że w Wigilię Święty musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, a spotkanie go graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by się z nim zobaczyć!
14:27, 24.10.2022
Współczesne kobiety chcą nie tylko pięknie wyglądać, ale przede wszystkim stawiają na wygodę. W natłoku codziennych obowiązków, kiedy spieszymy się z pracy do domu, gdzie czekają na nas kolejne obowiązki, nie chcemy, by obcisły strój czy zbyt wysokie obcasy utrudniały nam funkcjonowanie. Jednak wcale nie musi to oznaczać, że praktyczny strój, w którym czujesz się komfortowo, musi być nudny. Co więcej, nawet w domu możesz postawić na ubrania, w których będziesz wyglądała pięknie. Co zatem warto mieć w swojej szafie, by codziennie czuć się wygodnie i atrakcyjne. Oto kilka naszych pomysłów!
10:55, 14.10.2022
Atopowe zapalenie skóry to przewlekła dermatoza zapalna zaliczana do chorób cywilizacyjnych, która może dotknąć osoby w każdym wieku, choć jej objawy często zaczynają się w okresie dziecięcym. Jej cechą charakterystyczną jest silny świąd, zaczerwienienie i pieczenie skóry, a czasami dodatkowo wyprysk. Przebiega z okresami zaostrzeń i remisji. Jak łagodzić objawy atopowego zapalenia skóry twarzy? Podpowiadamy.
REKLAMA
15:18, 13.10.2022
Iga Krefft jest już trzecią ambasadorką Czujesz Klimat? Rossmanna. To inicjatywa, która jest głosem w ważnej dla nas wszystkich sprawie, czyli środowiska. Artystka, wspólnie z pozostałymi ambasadorami, Arturem Rojkiem i Marcinem Kydryńskim, przekonuje, że nawet „małe”, codzienne wybory, także podczas zakupów, mają ogromny wpływ na Planetę, a co za tym idzie nasz dobrostan.  
08:45, 29.09.2022
Pogrzeby to czas uhonorowania życia bliskiej osoby i pożegnania. Istnieje wiele tradycji związanych z pogrzebami i różnią się one w zależności od regionu, religii i kultury. Rytuały te różnią się kosztem i złożonością.
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
10:42, 07.09.2022
Przydomowy taras to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Zanim jednak będzie można z niego korzystać, to trzeba zadbać o jego odpowiednie wykończenie. Do tego najlepiej nadają się deski tarasowe. Warto wybrać takie, które będą dobrze się prezentować oraz będą bardzo trwałe. Największą popularnością cieszą się deski drewniane i kompozytowe. Sprawdź, co je wyróżnia i które wybrać!
10:32, 07.09.2022
Ubezpieczenie OCP funkcjonuje również pod nazwą OC przewoźnika i skierowane jest zarówno do przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie transportu towarów, jak i osób, które zawodowo zajmują się transportem krajowym oraz międzynarodowym. Na czym dokładnie polega ten rodzaj ubezpieczenia i jakie koszty się z nim wiążą? Dowiedz się tego w poniższym artykule!
REKLAMA
REKLAMA