Zamknij
REKLAMA

Najważniejsze imprezy w Sopocie w 2022

00:00, 17.07.2022 | materiał partnera

W Sopocie nigdy nie brakuje rozrywek i zawsze można znaleźć sposób na nudę. Wiele klubów organizuje różnego rodzaju wydarzenia muzyczne oraz koncerty naszych ulubionych artystów, szczególnie w okresie wakacyjnym. Warto wybrać się do nadmorskiego miasta, aby spędzić aktywnie i rozrywkowo czas ze znajomymi. Które wydarzenia warto odwiedzić? Pozwolimy sobie przedstawić harmonogram nadchodzących tego lata eventów.

Clubbing 2022 w Sopocie - Sfinks700

Imprezy klubowe to te wydarzenia, z których słynie Sopot. Wielu ludzi przyjeżdża z całego kraju, aby zasmakować wyjątkowego klimatu nadmorskiego clubbingu w doborowym towarzystwie. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 8 lipca i będzie to impreza w stylu techno. Wszystkich gości serdecznie zaprasza klub Sfinks700, kory słynie z niepowtarzalnej atmosfery i udanych imprez muzycznych. Polish Techno/ HATELOVE/ Marboc/ OrientTest to spotkanie, na którym nie może zabraknąć żadnego fana muzyki elektronicznej i jej różnych odsłon.

Dzień później odbędzie się kolejna odsłona klubowej potańcówki połączonej z pokazem umiejętności muzycznych. O godzinie 23:00 stratuje impreza Deep In Sfinks: KUDELSKI/ TOM GLASS/ E.F.G. Będzie można posłuchać muzyki elektronicznej, która swoimi nietypowymi brzmieniami rozbudzi emocje uczestników. 10 lipca czeka nas kolejne wydarzenie o tajemniczym tytule Big Boat Party. Po imprezie, która rozpocznie się przy Zatoce Gdańskiej, w klubie Sfinks700 odbędzie się huczne AFTERPARTY, na którym będziemy mogli bawić się do utraty tchu. Wydarzenie startuje o godzinie 21:00.

Klubowe klimaty będziemy mogli podziwiać również w sierpniowe weekendy. 26.08, czyli praktycznie na zakończenie okresu wakacyjnego, odbędzie się Dub Club Trójmiasto #31: Alpha Steppa (UK), Pandadread, Moonhine Rec. Koniec wakacji będzie obchodzony tej nocy bardzo hucznie, przy najlepszych dubowych dźwiękach. Warto odwiedzić media społecznościowe klubu oraz wykonawców, aby zgarnąć jak najwięcej informacji dotyczących imprezy.

Okres jesienny również będzie bogaty w klubowe wydarzenia muzyczne. 16 września będziemy świadkami Electronic All In with Peter Fern. Tutaj również będzie rządzić muzyka elektroniczna, która porwie do tańca nawet najbardziej opornych gości. Już 8 października będziemy mogli odwiedzić klub Sfinks700, który zaprasza na koncert Mefjus feat. Maksim MC. Wydarzenie jest dostępne dla osób, które ukończyły 21 rok życia. W związku z tym, że liczba miejsc w klubie jest ograniczona, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji. Więcej informacji na temat imprez organizowanych w okresie wakacyjnym w Sopocie, można znaleźć na stronie internetowej https://muno.pl/imprezy/sopot/.

Inne wydarzenia w Sopocie

Oprócz imprez klubowych Sopot ma również propozycje dla najmłodszych bywalców. W każdą środę lipca i sierpnia o godzinie 12:00 w Sopotece będą się odbywać turnieje gier planszowych dla dzieci. Jest to świetny sposób na to, aby najmłodsi zintegrowali się ze swoimi rówieśnikami i dali swoim opiekunom chwile odpoczynku.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%