Zamknij
REKLAMA

Poronin - doskonałe miejsce na obóz sportowy dla młodzieży!

09:20, 02.01.2020 | materiały partnera

Powoli nadchodzi zima, a to dla większości osób znienawidzona pora roku. Większość kocha ją tylko w okresie świątecznym, a potem odlicza dni do jej zakończenia i nerwowo wypatruje wiosny. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja młodzieży, która właśnie w zimie może odpocząć od nauki. W końcu ferie to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu roku szkolnego! Wielu nastolatków chętnie spędzą ten czas aktywnie. Dlatego obóz sportowy w górach to jeden z najchętniej sposobów na spędzenie ferii. A gdzie warto się wybrać? Doskonałym miejscem wydaje się Poronin!

Poroninie organizowane są obozy zimowe na wysokim poziomie!

Poronin to niezwykle popularna miejscowość, w której od dawna organizuje się obozy zimowe. Wiele osób może wydawać się nieprzekonanych do tego miejsca i zdecydowanie bardziej wolą zimową stolicę Polski, czyli Zakopane. Jednak warto dać szansę tej miejscowości, ponieważ to właśnie w niej organizowane są jedne z najlepszych obozów zimowych. Na szczególną uwagę zasługuje https://camport.pl/campy-zima-2020/winter-camp-narty-mlodziezowy-1423, gdzie młodzież będzie się czuła doskonale. To doskonała okazja, żeby doskonalić swoje umiejętności w sportach zimowych lub się ich nauczyć od podstaw. Doświadczeni instruktorzy z pewnością będą mogli pomóc osobom na każdym poziomie. To sprawi, że każdy z ogromną przyjemnością wróci na taki obóz za rok. Każdego miłośnika sportów zimowych z pewnością ucieszy fakt, że na takim wyjeździe na stoku spędzą aż 18 godzin. Jednak to niejedyna atrakcja w czasie wyjazdu! Organizatorzy zadbają również o rozrywkę młodzieży, więc po opuszczeniu stoku czeka na nich wiele ciekawych zajęć.

Poronin dysponuje stokami dopasowanymi do umiejętności!

Wiele młodych osób obawia się, że zróżnicowane stoki narciarskie znajdują się tylko w największych miastach. Dlatego niechętnie wybierają obozy w mniejszych miejscowościach. Jest to ogromny błąd! Tak naprawdę w większości górskich miejscowościach, które dysponują stokami narciarskimi, znajdziemy trasy dostosowane do różnych poziomów. Nie inaczej jest w Poroninie. Ta miejscowość pozostająca w cieniu Zakopanego z pewnością gwarantuje każdemu odwiedzającemu odpowiednie stoki. Dlatego każdy, nawet początkujący, narciarz będzie bardzo zadowolony z pobytu. W Poroninie znajdują się następujące stoki: SucheSki (dla początkujących), GrapaSki oraz KoziniecSki (dla średnio-zaawansowanych). Osoby prowadzące zajęcia dokładnie sprawdzają obłożenie stoków, a także warunki pogodowe.

Poronin to też niezwykle ciekawa miejscowość!

Warto pamiętać, że wyjazd na obóz zimowy nie ogranicza się do pobytu na stokach narciarskich. Młodzież sporo czasu spędza również spacerując po mieście i odkrywając jego atrakcje. W Poroninie z pewnością ich nie brakuje! Oczywiście tereny najbardziej służą do uprawiania sportów zimowych, ale turyści chętnie też udają się na spacery, w czasie których mogą podziwiać piękne widoki. Przez Poronin prowadzi też wiele szlaków turystycznych, a Podhalańska Kolej Regionalna ułatwia zwiedzanie innych miejscowości. To wszystko sprawia, że pobyt w Poroninie może być niezwykle ciekawy i dostarczyć gościom mnóstwa atrakcji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone