Zamknij
REKLAMA

Serwis Apple w Poznaniu: naprawa wysyłkowa iPhone!

11:09, 03.09.2020 | materiały partnera

Od 2009 roku stoimy na straży sprawnych i dobrze działających urządzeń marki Apple. Z dbałością o każdy szczegół w serwisie iClinica naprawiamy: iPhone, MacBook oraz iPad. W trosce o dobro klienta oferujemy również naprawę wysyłkową, która oznacza, że osobiście przyjedziemy po Twoje uszkodzone urządzenie. Poznaj rzeczywistość, w której nie musisz martwić się o swój sprzęt Apple!

Jak działa serwis Apple w Poznaniu?

Serwis Apple w Poznaniu powstał w 2009 roku i jako jeden z pierwszych zaoferował tak precyzyjną oraz profesjonalną naprawę urządzeń. Od początku zapewniamy wyłącznie oryginalne części oraz szybką realizację napraw, która pozwala odzyskać naszym klientom utracone lub uszkodzone urządzenia. Co więcej, dajemy również aż 7-miesięczną gwarancję na nasze usługi, która jest pewnością dla naszych klientów, że ich iPhone, MacBook lub iPad właśnie otrzymał drugie, lepsze życie.

Podczas napraw i serwisowania korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, który jest źródłem satysfakcji naszych klientów. Wykorzystujemy laser do zdejmowania tylnych klapek, używamy nowoczesnego sprzętu diagnostycznego do szukania awarii i usterek, a także korzystamy z myjek ultradźwiękowych, które przywracają urządzenia Apple nawet po najgorszych zalaniach.

Serwis iClinica w Poznaniu mieści się przy ulicy Ratajczaka 35. Dogodna lokalizacja sprzyja zadowoleniu klientów, którzy przez ponad 10 lat naszej działalności regularnie polecają nas swoim bliskim, przyjaciołom oraz znajomym. To właśnie w trosce o ich dobro systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności o kolejne atrakcyjne usługi. Naprawa wysyłkowa iPhone to jedna z nich!

Naprawa wysyłkowa iPhone w Poznaniu!

Jeśli nie możesz dotrzeć do naszego stacjonarnego serwisu Apple w Poznaniu, a chcesz naprawić swoje urządzenie, to nic straconego! Wystarczy, że wskażesz nam adres i podasz termin, w którym możemy osobiście odebrać Twojego iPhone’a, MacBooka lub iPada. W ten sposób możesz odzyskać uszkodzony sprzęt bez konieczności poruszania się po mieście!

W tym celu przygotowaliśmy dostępny na naszej stronie internetowej formularz, za pomocą którego zamówisz wizytę darmowego kuriera. Teraz pozostaje Ci wyłącznie spakować paczkę i wydrukować list przewozowy, a my zajmiemy się całą resztą! W ten sposób – po osobistym skontaktowaniu się z Tobą i poznaniu Twoich oczekiwań - rozpoczniemy prace diagnostyczne oraz naprawcze Twojego urządzenia marki Apple.

Naprawione urządzenie odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres. Jak każdy klient otrzymasz od nas aż 7 miesięcy gwarancji na wykonaną przez nas pracę! Naprawa wysyłkowa iPhone w Poznaniu jest więc dla Ciebie szansą nie tylko na odzyskanie sprzętu Apple, ale również na oszczędność czasu.

iClinica – Twój serwis Apple

Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi. Poprzez naprawę urządzeń marki Apple, wywołujemy szeroki uśmiech na twarzach klientów. W ten sposób oszczędzamy ich czas oraz gotówkę na kupnie nowych sprzętów. iClinica nie boi się wyzwań. Robimy wszystko, aby dostarczyć naszym klientom skuteczne, profesjonalne i precyzyjne usługi naprawcze. Czekamy na Ciebie w Poznaniu od poniedziałku do soboty!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%