Zamknij
REKLAMA

Co warto oglądać w telewizji? Program TV

13:45, 07.12.2020 | materiały partnera

W telewizji wszystkiego jest pełno. Nowe seriale mieszają się ze starymi, czasami pojawi się jakiś ciekawy program telewizyjny, a niekiedy stacja pokusi się o puszczenie jakiegoś klasyka kina. Kiedy już mogą - wrzucają nowe tytuły, które oglądamy z zapartym tchem. Każdy kanał telewizyjny działa inaczej, ma swoje hity i buble. Mamy dla was kilka ciekawych programów z TV, które warto oglądać. Nie musicie już bezsensownie skakać z kanału na kanał, bo chętnie powiemy wam, co warto zobaczyć. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - panowie nie będą musieli już tylko oglądać meczów na Polsat Sport czy informacji na TVP Info, a panie poznają coś więcej niż „Barwy Szczęścia”.

Przyjaciółki

Serial Polsatu, który opowiada o czterech przyjaciółkach, które kolegują się już od czasów liceum. Teraz są dorosłe i każda z nich wybrała inną, życiową ścieżkę. Poznajemy je, kiedy spotykają się na spotkaniu znajomych z liceum po latach. Mamy Zuzę - ważną panią z banku, Ingę w trakcie rozwodu i walki o dziecko, borykającą się z problemami w pracy, szaloną Patrycję, która chciałaby czegoś więcej od swojego życia, a także Ankę, która wychowuje trójkę dzieci, jest nieustannie niedoceniana przez męża - Pawła i walczy z pokusami alkoholowymi. Obecnie powstało 16. sezonów serialu, które możecie śledzić w TV i w serwisie Ipla.

Koło fortuny

Chcecie trochę dobrej zabawy? Bardzo proszę. Ten program, który emitowany jest na TVP od lat jest jednym z najchętniej śledzonych przez widzów. Wiele osób z utęsknieniem czekało na jego powrót. I oto powrócił! Jakie jest główne założenie serialu? Tak odgadywać hasła, aby wygrać jak najwięcej pieniędzy. Do walki staje trzech uczestników, którzy będą ścigać się, aby dojść do finału i wynieść ze studia sporą stawkę.

Milionerzy

A dla tych, którzy nie przepadają za „Kołem fortuny” - mamy propozycję z TVN. „Milionerzy” to teleturniej, który również od wielu lat chętnie oglądamy w telewizji. Założenie programu jest takie, żeby przejść przez 12 pytań i zdobyć tytułowy milion. Ta sztuka udała się niewielu osobom. Również i ten program miał swoją przerwę, wrócił po latach i jest bardzo chętnie oglądany.

Kuchenne rewolucje

Ponad 10 lat w telewizji. Magda Gessler odwiedza różne restauracje, w najróżniejszych zakątkach kraju i przygląda się problemom, z jakimi borykają się właściciele restauracji. Pomaga im odnowić wnętrze, a przede wszystkim - stworzyć pyszną kuchnię, która zachęciłaby potencjalnych klientów do odwiedzenia restauracji. Niekwestionowana królowa smaków. To dopiero uczta dla oka!

A wy jakie programy telewizyjne lubicie?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%