Zamknij
REKLAMA

"Genitalno-niewolnicze" show wstrzymane! Premiera pilnie zatrzymana

14:00, 13.05.2021 | Źródło: Press.pl
Skomentuj
REKLAMA

"Magia Nagości" na kanale Zoom TV nie pojawi się w piątek (14 kwietnia). Kontrowersyjny program został wstrzymany po skargach do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Show "Magia nagości. Polska" jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction”. Swoje wersje show mają już takie kraje jak Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy.

Na czym polega ten telewizyjny format? 

Uczestnicy programu wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę tylko i wyłączenie na podstawie... nagiego ciała. To eksperyment telewizyjny. Ma odpowiedzieć na pytaniem, czy powodzenie związku może zależeć wyłącznie od cech fizycznych. 

- Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji Magii nagości, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała - mówił jakiś czas temu Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV. 

Premiera polskiej wersji show miała ukazać się w piątek, 14 maja. Wiemy jednak, że "Magia nagości", na razie, nie doczeka się emisji. Wszystko za sprawą skarg. 

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła, jak informuje press.pl, m.in. ta napisana przez Fundację Mamy i Taty. Zdaniem fundacji program "może mieć negatywny wpływ na psychikę widzów".

- Nasze wspólne działania mają sens! Genitalno-niewolnicze show wstrzymane - napisali jej przedstawiciele na Facebooku.

Stacja Zoom TV informując o przesunięciu premiery nie podała nowego terminu. Mimo wstrzymania emisji programu stacja nadal prowadzi castingi. Na oficjalnym profilu "Magii nagości" na Instagramie poinformowano natomiast, że trwa nabór do 2. edycji show.

(Źródło: Press.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%