Zamknij
REKLAMA

Sposoby na lepszą grę w pokera w 2022 roku

17:26, 21.01.2022 | Poradnik
Skomentuj
REKLAMA

Poker online odnotował wzrost w ciągu ostatnich 12 miesięcy, podobnie jak reszta branży hazardu online. Dzięki elastycznym opcjom wpłat i złagodzeniu przepisów prawnych w kilku krajach, gracze zaczynają zamieniać się w dużą rzeszę. Dlatego sporządzamy ten artykuł, aby dać Ci kilka szybkich wskazówek, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności w 2022 roku. Mamy nadzieję, że pod koniec tego artykułu będziesz nakręcony i gotowy do poprawy swoich umiejętności pokerowych. Pamiętaj jednak, że wszystkie wskazówki opisane w tym artykule wymagają od Ciebie wkładu. Nie da się zostać ekspertem w czymkolwiek bez ciężkiej pracy. Tak więc, jeśli czytasz to z nadzieją na leniwy sposób na wygraną w pokera, nie znajdziesz go. Musisz włożyć czas i wysiłek, aby uzyskać korzyści.


Poszukaj poradników

Najszybszym sposobem na poprawę większości rzeczy jest skorzystanie z podstawowych poradników. Są łatwe w użyciu i często można je pobrać bezpłatnie. Przykładowo Texas Hold’em Questions dają odwiedzającym darmową ściągawkę do gry w pokera. Zasadniczo zawiera wskazówki dotyczące rankingu rozdań, wyboru rozdań, podstawowych kursów i porad dotyczących pozycji. Te przewodniki są idealne dla początkujących, którzy chcą szybko się rozwijać. Polecamy je pobrać i wydrukować. Trzymaj je blisko komputera stacjonarnego lub laptopa podczas gry, a będziesz popełniał mniej błędów. Pamiętaj, te przewodniki dotyczą głównie gier na niskie stawki. Jest mało prawdopodobne, aby działały na najwyższych stawkach, gdy gracze przyjmują strategię zaawansowaną.

Dodatkowo warto skierować swoją uwagę w kierunku tej strony o Texas Holdem. Znajdziecie tutaj spis podstawowych informacji na temat tego, co każdy gracz powinien wiedzieć o tym rodzaju pokera. W końcu jak dobrze wiemy, znajomość podstaw jest niezbędna, jeśli mamy zamiar kiedykolwiek zacząć wygrywać sensowne pieniądze w Texas Hold’em, a także jeśli chcemy ciągle się rozwijać i być może pewnego dnia osiągnąć zaawansowany poziom.


Przeglądaj fora

Jednym z najlepszych sposobów na poprawę w czymkolwiek jest rozmowa z innymi. Fora zapewniają produktywny sposób uczenia się. Możesz zadawać pytania i docierać do umysłów innych pokerzystów z większym doświadczeniem. Zwykle są bardzo gościnni i chętnie udzielają wskazówek i porad nowym graczom. Może to obejmować zarówno podstawowe pytania dotyczące gry, jak i analizę konkretnych rozdań. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do forum pokerowego, traktuj to jako priorytet. Nic nie kosztują i będą mieć ludzi gotowych pomóc ci się poprawić. Niektóre fora internetowe mają nawet obszary podforum poświęcone zagadnieniom dla początkujących. To może być świetny sposób na rozpoczęcie. Pomyśl o forach jako o urządzeniu oszczędzającym czas. Czerpiesz korzyści z innych, bardziej doświadczonych umysłów. Pamiętaj o uprzejmej etykiecie, a otrzymasz w zamian duże wsparcie.


Korzystaj z Youtube

Czy jest jakiś temat, którego YouTube nie porusza? Do obejrzenia są dosłownie tysiące filmów na temat gry w pokera. Oczywiście istnieje również szeroka gama jakości. Niektóre są kiepsko wykonane i dają przestarzałe porady, jak grać, ale są też ukryte skarby treści. Poświęć dziesięć minut na badanie i zobacz, które kanały mają dużą liczbę subskrybentów. Jeśli mają dziesiątki tysięcy wyświetleń, prawdopodobnie robią coś dobrze i oferują dobre, praktyczne porady dotyczące pokera. Bądź jednak ostrożny, niektóre filmy są skierowane do zaawansowanych graczy, którzy spędzają czas w grach na wysokie stawki. Ruchy w grach na wysokie stawki rzadko działają na niskich i średnich stawkach ze względu na inną dynamikę.


Badaj ekspertów

Większość pokojów pokerowych online umożliwia graczom oglądanie przed rozpoczęciem gry. Może to być skuteczny sposób na poznanie dynamiki stołu i sposobu gry. Daje to również widzom możliwość oglądania ekspertów. Jeśli masz czas i zainteresowanie, gorąco polecamy zapoznać się z późnym etapem turnieju lub grą cashową na średnie stawki 6 max. Zdziwiłbyś się, jak wiele możesz się nauczyć po prostu oglądając grę ludzi. To niezawodny sposób na doskonalenie swoich umiejętności. Rób notatki, zapisuj je i wracaj do nich później. To także świetny sposób na naukę nowych gier w pokera, o których nigdy wcześniej nie myślałeś. Jeśli skorzystasz z funkcji historii rozdań, zobaczysz, jak eksperci oceniają swoje zakłady, jakie układy rozgrywają i jakie działania podejmują w różnych rundach licytacji.


Czytaj książki

Czytanie to wypróbowana i przetestowana technika poszerzania wiedzy. To powrót do podstaw i gwarantowany sposób na poprawę. Pod warunkiem, że masz czas i lubisz czytać, może to być najbardziej satysfakcjonujący sposób nauki. Allegro, Amazon i inne strony mają dziesiątki książek pokerowych poświęconych Texas Hold'em, Pot Limit Omaha, itd. Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju graczem jesteś, istnieją książki na niemal każdy temat, które pomogą. Zawsze najpierw sprawdzaj recenzje i bierz pod uwagę tylko te pozytywnie oceniane. Jest wielu autorów pokera, którzy oferują przestarzałe porady. Kiedy będziesz zadowolony, złóż zamówienie i przeznacz trochę czasu każdego dnia na czytanie o pokerze.

(Poradnik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%