Zamknij
REKLAMA

Chcesz mieć ponętne usta? Przyjdź do Beauty Bar!

10.00, 24.04.2022 artykuł promocyjny
REKLAMA

Zmysłowe, piękne i pełne usta to marzenie każdej kobiety oraz jeden z atrybutów kobiecego piękna. Dzisiaj to marzenie można zrealizować metodą niechirurgiczną - całkowicie bezpieczną i przynoszącą zadowalające efekty.

Niektórych natura obdarzyła zbyt wąskimi ustami, przez co mimowolnie kojarzeni są z zaciętym wyrazem twarzy. Optyczne pomniejszenie usta może nastąpić również w wyniku procesu starzenia; z wiekiem skóra traci jędrność i odwadnia się, przez co wargi stają mniej nawilżone, co źle wpływa na ich wyrazistość - objawia się to zwężeniem, pomarszczeniem i opadaniem kącików ust. Taki niepożądany efekt przynosi również palenie papierosów, wady zgryzu, zbyt częste i długie przebywanie na słońcu lub nadmierna ekspresja mimiczna.

We wszystkich tych przypadkach wygląd ust da się skorygować, czyniąc je pełnymi i wydatnymi, co nada twarzy świeższy, weselszy i sympatyczniejszy wygląd. Sprawi to substancja, która naturalnie występuje w naszej skórze.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Właściwości kwasu są niezwykle szerokie, dlatego jest on wykorzystywany głównie w celu zniwelowania asymetrii ust, poprawienia napięcia skóry, nawilżenia i ujędrnienia warg, podkreślenia ich konturu czy uwydatnienia czerwieni.

Przeciwwskazaniami dla wykonania zabiegu są choroby nowotworowe i układu immunologicznego, ciąża, problemy skórne, skłonność do powstawania blizn przerostowych i nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy charakteryzuje się wyjątkową chłonnością i odpowiada za wiązanie wody. Jest całkowicie bezpieczny, biozgodny i w pełni biodegradowalny. Chroni on skórę przed wysychaniem i wiotczeniem, a także zwalcza wolne rodniki, przez które komórki obumierają, co powoduje efekt starzenia. Stanowi również barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi: silnym promieniowaniem słonecznym, niską temperaturą czy porywistym wiatrem, które to wpływają negatywnie na skórę.

W przypadku ust precyzyjne wstrzyknięcie kwasu hialuronowego bezpośrednio pod skórę warg daje niemal natychmiastowe efekty. Zabieg jest prawie bezbolesny i trwa około 20 minut. Kwas hialuronowy, który ma postać gęstego żelu, wprowadzony jest delikatnie w tzw. czerwień wargową, po czym wargi są masowane by dokładnie rozprowadzić preparat i wymodelować odpowiedni kształt. W jednostkowych przypadkach po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk, zaczerwienienie lub zgrubienie skóry, zwykle jednak te objawy ustępują samoistnie, najwyżej po trzech dniach. Istotne jest również, by odpowiednio zadbać o okolicę ust po zabiegu. W pierwszej dobie należy unikać całowania i picia gorących napojów. Przez pierwsze dwa dni zaleca się jak najmniejszą mimikę. Do trzech dni nie należy pływać i wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Efekty zabiegu najczęściej utrzymują się 9-12 miesięcy, a przy stosowaniu droższych wypełniaczy nawet do 18 miesięcy. Cena zabiegu zależy od wybranego preparatu. Na koszt wpływa również ilość zużytego materiału - standardowo jest to 1 ml.

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR
Piła, ul. Bydgoska 81/2 (naprzeciwko Biedronki)
wtorek - piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(artykuł promocyjny)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%