Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka w stylu militarnym

08:40, 28.05.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Pilskie Muzeum Wojskowego zaprasza 1 czerwca do swojej siedziby na pilskim lotnisku, gdzie w godzinach 14.00-18.00 odbędzie się militarny Dzień Dziecka.

- Ostatnio podczas Nocy Muzeów pewien pan powiedział nam, że już dawno nie widział swojego wnuka, który nie siedzi na komórce, czy komputerze, tylko od ponad 2 godzin z zainteresowaniem biega po naszej wystawie. To nas motywuje do działania, bo "czym skorupka za młodu nasiąknie…" Przygotowaliśmy kilka atrakcji z nadzieją, że wyciągniemy Dzieciaki i ich rodziców z domu - mówi Przemysław Olszyński, dyrektor Pilskiego Muzeum Wojskowego.

W programie: przejażdżki pojazdami wojskowymi, tor przeszkód, rzut granatem, mały poszukiwacz, kolorowe lotnisko, punkt ogniowy. Czekać będzie także "Tygrysek", czołgi oraz wystawa lotnicza. Czynna będzie również mała gastronomia.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

witcherwitcher

0 1

jak trzeba mieć zryty łeb,żeby dzieciom wpajać do główek brednię,jaką to wspaniała przygodą jest wojna i zabijanie ! :( 17:07, 29.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Andrzej.Andrzej.

0 0

Zapraszam do odwiedzin. Proszę znaleźć zapis lub usłyszeć gdziekolwiek w muzeum że cyt. "wspaniałą przygodą jest wojna i zabijanie" . 21:55, 30.05.2019


REKLAMA