Zamknij
REKLAMA

Firma "MAKULSKI": motywuje nas zadowolenie Klienta!

09:00, 26.04.2020 | art. promocyjny
REKLAMA

Działająca od 1997 roku firma "MAKULSKI" to renomowana i rozpoznawalna marka na rynku motoryzacyjnym Wielkopolski. Stosowane i doskonalone nowoczesne technologie oraz profesjonalny sprzęt potwierdzają jakość naszej marki.

"MAKULSKI" to firma ludzi aktywnych, stale pogłębiających swoje doświadczenia i podnoszących kwalifikacje. Nie dziwi więc jakość naszych usług i fakt, że firma trwale zakorzeniła się na lokalnym rynku motoryzacyjnym.

Atutem firmy jest konsekwentna polityka związana z zarządzaniem, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój i dbałość o Klienta. To dzięki naszym umiejętnościom i poczynionym inwestycjom każdy obsługiwany jest na miarę standardów europejskich, bo w naszej firmie Klient jest najważniejszy!

Z zadowolenia Klienta czerpiemy motywację do rozwoju firmy.

"MAKULSKI" to pewność miłej i profesjonalnej obsługi, terminowej realizacji oraz kompleksowego zakresu świadczenia usług. Zapewniamy naszych Klientów o wysokiej jakości, rzetelności i terminowości naszych działań. U nas Klient zostanie obsłużony na miarę swoich oczekiwań.


Państwo Bożena i Tadeusz Makulscy


Pani Bożena Makulska wśród Hitów 2019

Właściciele firmy przywiązują ogromną wagę do ciągłego podnoszenia poziomu świadczonych usług. Wysoką poprzeczkę stawiają sobie samym, ale i zatrudnianym przez nich fachowcom. Strategia rozwoju zorientowana jest na spełnienie wymogów Klienta, potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty jakości przyznane przez prestiżowe, światowe firmy motoryzacyjne.

Osiąganie nakreślonej polityki firmy umożliwia wysokie zaangażowanie pracowników w realizację przydzielonych zadań.

Firma "MAKULSKI" to Twoja firma!

Centrum Obsługi Samochodów "MAKULSKI"
64-920 Piła, ul. Lutycka 55
tel. 67 215 20 45, kom. 608 8817 27
e-mail: [email protected], www.makulski.pl

(art. promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA