Zamknij
REKLAMA

Niestandardowy materac 80x180 cm

10:09, 03.12.2020 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Wyposażając pokój dziecka kupujemy wszystkie niezbędne meble jak biurko, szafa, półki. Najważniejsze jest jednak łóżko i wygodny materac.

Wyspane dziecko jest zdrowe, zadowolone, łatwo przyswaja wiedzę i ma więcej chęci do wszelkiej aktywności. Czasem jednak miejsce w pokoju naszego dziecka jest mocno ograniczone i mając możliwość zaoszczędzenia miejsca staramy się to zrobić. Jeżeli nasze dziecko jest jeszcze małe albo niewielkiego wzrostu możemy zamówić łóżko na wymiar i w ten sam sposób postąpić z materacem. Na stronie Kaszmirowysen.pl dostępne są różne, standardowe i niestandardowe rozmiary materacy. Również materac 80x180 cm. Nie tylko rozmiar jest istotny. Równie ważne, o ile nie ważniejsze jest dobranie odpowiedniej twardości materaca 80x180 cm. Powinniśmy ją dobrać do wagi dziecka. Stopień twardości powierzchni uzależniony jest od warstw zewnętrznych zastosowanych w materacu 80x180 cm. Dla dziecka lekkiego możemy śmiało wybierać spośród materacy piankowych, a także kieszeniowych i materacy lateksowych. Każdy z nich zagwarantuje dobre podparcie sylwetki i zadba o prawidłowy rozwój kręgosłupa. A to bardzo istotne by uniknąć zwyrodnień i przyszłych bólów kręgosłupa.

Najczęściej dla dzieci wybierane są materace miękkie lub materace średnio twarde. Powierzchnia miękka materaca 80x180 cm uzyskiwana jest poprzez zastosowanie podwójnej warstwy termoelastycznej pianki Visco Memory. Dopasowuje się ona do ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Stopniowo nagrzewa się, mięknie a jej plastyczna powierzchnia otula ciało śpiącego.

Pianka odciąża stawy i mięśnie, sprawia że krew swobodnie krąży.

Średnio twardy materac 80x180 cm posiada warstwy wykonane z takich surowców jak pojedyncza warstwa pianki termoelatycznej Visco Memory, lateksu, pianki wysokoelastycznej HR oraz pianki moletowanej i profilowanej pianki Visco Memory. Znajdź dla siebie materac 80x180 cm na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-80x180-cm-do-spania

Dla dzieci warto wybrać materac dwustronny. Dostępne są oczywiście jednostronne materace 80x180 cm nie jest to jednak praktyczny wybór. Materac 80x180 cm dwustronny ma obie strony przygotowane do snu. Mogą mieć jednakowe twardości po obu stronach lub dwie różne. Daje to większe możliwości dopasowania powierzchni do użytkownika oraz wydłuża żywotność materaca 80x180 cm.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA