Zamknij
REKLAMA

Dwa medale Oli Roszak i pierwsze punkty dla Gwardii

07:40, 12.03.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W ramach mistrzostw międzywojewódzkich w biegach przełajowych (zachodniopomorskie i wielkopolska) w kategorii U16 dwa medale zdobyła zawodniczka Gwardii Piła Aleksandra Roszak.

- Ola w biegu na 1500 metrów pobiegła po brązowy medal i dwa punkty do współzawodnictwa sportu młodzieżowego. W ramach tego biegu rozegrano też mistrzostwa województwa wielkopolskiego, gdzie gwardzistka zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal - informuje trener Roman Marciniak.

 

W kategorii U18 Martyna Wyroślak uplasowała się na czwartym miejscu. Dziewiąta była Karolina Klimczak.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (3)

Stara GwardiaStara Gwardia

0 2

I znowu Pan trener Marciniak !!! Myślałem , że od biegów są inni trenerzy w tym klubie. 10:48, 15.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SportowcySportowcy

1 1

Może i są inni trenerzy ale Romek Marciniak jest tradycją tego sportu i trenerstwa w Pile więc uwaga jak wyżej zrozumiala tylko dla zazdrosnych 08:07, 22.03.2019


WOJSZWOJSZ

2 0

Brawa dla pana Trenera Romka Marciniaka. Od lat konsekwentny pedagog, i wychowawca młodzieży sportowej. Nie zależnie od innych trenerów z pewnością majacych również sukcesy mimo to Pan Roman zasługuje na wyątkowe wyróżnienie i osiągnięcia wieloletnie. Wspaniały człowiek w komunikacji, klasie zachowania i z podejściem pedagogicznym. Gratulujemy 10:10, 20.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone