Zamknij
REKLAMA

Seniorzy postrzelają pneumatycznie

13:25, 17.11.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Strzelecki Klub Sportowy "Inter-Continental" Piła, mający swoją siedzibę w gościnnych murach I LO w Pile przy ulicy W. Pola, wraz ze Starostwem Powiatowym w Pile organizuje warsztaty strzeleckie dla seniorów 60+. Cykl warsztatów zostanie uwieńczony Mistrzostwami Powiatu Pilskiego Seniorów o "Puchar Starosty Pilskiego 2020".

- Zapraszamy organizacje pozarządowe zrzeszające osoby w wieku 60+ do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu, aby to uczynić należy zgłosić maksymalnie czteroosobową drużynę. Nasze zajęcia odbywają się z zachowaniem wszelkich reguł i obostrzeń wnikających z obecnej sytuacji epidemicznej - informuje prezes klubu Kazimierz Sadowski.

Cel warsztatów oraz zawodów to aktywizacja oraz przypomnienie osobom, które kiedyś strzelały, umiejętności strzeleckich w formie treningów w strzelaniu z karabinka pneumatycznego jako przygotowanie do startu w zawodach.

3-osobowe reprezentacje należy zgłosić do koordynatora projektu Agaty Janickiej na email: [email protected]; sms-em na nr 667-984-864 z podaniem: nazwy Stowarzyszenia/Formacji, nazwisko i imię oraz telefon osoby zgłaszanej do udziału w zajęciach strzeleckich, propozycje terminu treningu, dane kontaktowe osoby zgłaszającej. Warsztaty/treningi planowane są w okresie listopad/grudzień i składają się z 3 treningów 35/40-minutowych dla każdej reprezentacji  (3 osób + 1 rezerwowa), w cyklu treningu 50 strzałów do 5 tarcz (po 10 strzałów do tarczy).

Współzawodnictwo podczas zawodów strzeleckich kwalifikowane będzie do Mistrzostw Powiatu Pilskiego o "Puchar Starosty Pilskiego".

Konkurencja strzelecka to karabin pneumatyczny kal. 4,5 mm, postawa stojąc z wolnej ręki, 25 strzałów do tarczy Ts 3, czas konkurencji do 20 minut , w cyklu strzelania konkurencji 25 strzałów, dystans 10 m do 5 tarcz po 5 strzałów (1 tarcza próbna, kolejne 4 oceniane).

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego o "Puchar Starosty Pilskiego 2020" planowane są na pierwszą dekadę grudnia 2020 roku według oddzielnego planu. Termin zawodów zostanie podany kierownikom reprezentacji ok. 5 dni wcześniej.

Nagrodami będą Puchary Starosty Pilskiego dla reprezentacji za miejsca 1-3; medale indywidualnie za miejsca 1-3 w klasyfikacji reprezentacji oraz pani, pan; dyplomy do 5. miejsca dla reprezentacji oraz pani, pan.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%