Zamknij
REKLAMA

Lekkoatleci "Gwdy" na zawodach halowych w Toruniu

19:48, 15.02.2021 | Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła
Skomentuj
REKLAMA

Lekkoatleci "Gwdy" tegoroczny sezon halowy postanowili potraktować symbolicznie jako przerywnik w trakcie zimowego przygotowania do sezonu letniego.

W Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu wystartował jedynie Mikołaj Czechowicz, który należy do czołowych "przeszkodowców" w kraju w kategorii juniorów. Mikołaj pobiegł na 1500 m uzyskując dobry rezultat 4:05,70, co jest jego nowym rekordem życiowym, również z bieżni na odkrytym stadionie. W mocno obsadzonych biegu, w którym padł rekord Polski juniorów, Mikołaj zajął dziesiąte miejsce.

W kategorii juniorów młodszych Norbert Śliwiński wystartował w biegu na 2000 m poprawiając zdecydowanie rekord życiowy z wynikiem 6:12,31. Ubiegłoroczny jeszcze młodzik Dawid Hajduk uzyskał rezultat 39,81 w biegu na 300 m.

Szersza grupa biegaczy "Gwdy: jest na etapie przygotowań do rozpoczynającego się niebawem sezonu przełajowego. 6 marca na trudnych i selektywnych trasach w Żerkowie wystartują w Przełajowych Mistrzostwach Polski LZS. Dokładnie rok temu w podobnej imprezie rozgrywanej w Stargardzie biegacze "Gwdy" zdobyli puchar za zajęcie trzeciego miejsca w gronie ponad pięćdziesięciu klubów. Tamta lokata zatem zobowiązuje!

(Zbigniew Łapacz, PLKS Gwda Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%