Na stadionie sportowym w Bronisławkach (gm. Ujście) odbył się IV memoriał ku pamięci piłkarzy Błyskawicy Bronisławki. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z gmin powiatu pilskiego. Było to udane wydarzenie nie tylko sportowe, ale również integracyjne.
Po meczach grupowych do fazy pucharowej przeszła drużyna z Kruszewa, która zmierzyła się z drużyną z Leżenicy wygrywając 4:2 i awansowała do finału. W drugim półfinale zmierzyły się drużyna Mackam i zespół z Pokrzywnicy. W meczu finałowym po rzutach karnych ekipa Mackam pokonała drużynę Kruszewa. Mecz o trzecie miejsce wygrała Pokrzywnica.
Zwycięzcom gratulowali m.in. burmistrz Ujścia Roman Wrotecki oraz Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile, a wydarzenie wsparł Powiat Pilski.
Szejnfeld: Nie ma już miejsca na polskie myślenie typu
W gadce jesteście mocni, ale potem się okazuje, że to pustosłowie, a pieniądze zamiast na polską naukę to idą na jachty.
jej mość
09:23, 2025-10-22
Groźny pożar na Zielonej Dolinie
goracy popiol z kominka.
jarzebiak
13:25, 2025-10-21
Gdy słowa zamieniają się w groźby…
A dlaczego pan Henryk nie napisze felietonu o sznurze wiszącym i gałęzi uginającej się pod ciężarem???
❓❓❓
10:40, 2025-10-20
W Szydłowie pięknie śpiewali poezję!
Mały pistolecik z Powiatu mógł się lepiej za zombie przebrać ! Lepiej by wyglądał i pasował do daty niż te sprane jeansy , wyciągnięty sweterek i brudne okularki na wątłej piersi - ale poruta
Oracz z Gromadna
21:59, 2025-10-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz