Zamknij
REKLAMA

19 walk w Turnieju im. Tadeusza Pietrzykowskiego

17:36, 04.12.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Klub Sporty Walki Piła był organizatorem III edycji Turnieju im. Tadeusza Pietrzykowskiego, który honorowym patronatem objął starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Tym razem mogliśmy obejrzeć walki w kick boxingu w formule kick light. Na specjalnie przygotowanej macie w klubowej sali stoczono 19 pojedynków.

W turnieju wystąpili praktycznie wszyscy zawodnicy sekcji kick boxingu pilskiego klubu. Dodatkowo swoje pierwsze walki w życiu, póki co pokazowe, stoczyli najmłodsi zawodnicy z sekcji dziecięcej. Nasi zawodnicy nie zawiedli i nie ponieśli porażki.

Sporty Walki Piła reprezentowali i odnieśli zwycięstwa: Seweryn Mickiewicz, Miłosz Bogucki, Jakub Szymanowski, Dawid Siek, Kacper Tecław, Kacper Krygier, Michał Dymkowski. Dwie walki - remisową i zwycięską - stoczył Maciej Kuczyński. Jego remisowa walka z Mateuszem Kupijajem, która była rewanżem za walkę na Gali Boksu i K1 była zdecydowanie ozdobą turnieju!

Walki niepunktowe rozegrali Piotr Woźniak, Jakub Kobus, Michał Haiwka i Kacper Kowalski.

Przed rozpoczęciem turnieju dużą atrakcją dla młodych zawodników była pokazowa walka w formule K1 starszych kolegów - Adama Harafa i Macieja Drajera.

Oprócz gospodarzy w turnieju udział wzięli zawodnicy klubów MLKS Spider Złotów, Our Team Poznań, Center-Team Odolanów i Kick-Boxing Club.

Klub Sporty Walki Piła składa serdeczne podziękowania staroście pilskiemu Panu Eligiuszowi Komarowskiemu za pomoc i wsparcie, dzięki któremu po raz kolejny udało się zorganizować turniej dla pilskiej młodzieży. Podziękowania także dla sponsora turnieju firmy ProPatriae.pl, która ufundowała dla najlepszych zawodników koszulki z wizerunkiem Tadeusza Pietrzykowskiego.

Wstępna data IV edycji turnieju to 24 lutego 2018 r.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone