Zamknij
REKLAMA

Mikołajowa noc horrorów w Heliosie

13:44, 23.11.2021 | Helios Piła
Skomentuj
REKLAMA

3 grudnia o godzinie 23:00 rozpocznie się Mikołajkowy Maraton Grozy w kinach Helios. Podczas tego wydarzenia będzie można zobaczyć zestaw czterech horrorów, w tym dwie interesujące przedpremiery: "Kalendarz adwentowy" i "Syn".

Dla wszystkich fanów grozy udział w tym maratonie będzie idealnym prezentem mikołajkowym. Na 3 grudnia, przygotowano zestaw czterech filmów, po których nikt nie pozostanie obojętnym. Na początek dwie przedpremiery" "Kalendarz adwentowy" oraz "Syn".

Następnie odbędzie się polowanie na czarownice w filmie "Klątwa młodości". Na koniec - niezwykle klimatyczne "Nocne istoty". Mroczne legendy, nawiedzone domy, przerażające tajemnice, opętania - to wszystko tylko na Mikołajkowym Maratonie Grozy w Kinie Helios!

Pewne jest, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Kalendarz adwentowy
Eva na urodziny dostaje od przyjaciółki tajemniczy, zabytkowy kalendarz adwentowy. Każdego dnia odkrywa niepokojące, czasem przyjemne, często przerażające i coraz bardziej krwawe niespodzianki. Widząc potworne wydarzenia spowodowane przez tajemniczy przedmiot, Eva chce przerwać świąteczną tradycję, jednak okazuje się, że dla niej już nie ma odwrotu...

Syn
Pewnej nocy w domu Laury zjawiają się tajemniczy ludzie. Choć nie zostawiają po sobie żadnych widocznych gołym okiem śladów, Laura jest przekonana, że chcieli skrzywdzić jej kilkuletniego synka. Kiedy kilka dni później chłopiec przechodzi niepokojącą przemianę, budzą się w nim najmroczniejsze instynkty. David staje się coraz bardziej niebezpieczny, a Laura popada w obłęd i przestaje odróżniać rzeczywistość od swoich przerażających urojeń...

Klątwa młodości
Jest rok 1665. W Anglii wielka zaraza zbiera śmiertelne żniwo, a ludzi ogarnia panika i rozpacz. Grace Haverstock to młoda wdowa, której mąż niedawno popełnił samobójstwo. Kiedy kobietą zaczyna się interesować właściciel ziemski Pendelton, ta szybko gasi jego zapał. W zemście Pendelton niesłusznie oskarża ją o czary. Grace zostaje wtrącona do więzienia za przestępstwo, którego nie popełniła. Czeka ją seria niewyobrażalnych tortur oraz brutalnych i pozbawionych logiki "prób". Udręczona przez ludzi i nawiedzającego ją demona Grace zrobi wszystko, by oczyścić się z zarzutów.

Nocne istoty
Ludzie znikający bez śladu, zmarli powstający z grobu, istoty żądne krwi… Wszystko to ma miejsce w jednej z dzielnic Buenos Aires. Trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych podejmuje się próby rozwiązania mrocznej zagadki, która burzy spokój mieszkańców.

Ceny biletów: przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 29 zł, przedsprzedaż 1-7 dni do seansu: 33 zł, w dniu seansu: 37 zł.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

 

(Helios Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%