Zamknij
REKLAMA

Teresa Werner zaśpiewa w PUSS w Pile

13:57, 21.01.2022 | fp
Skomentuj
REKLAMA

11 lutego w Auditorium Maximum Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile odbędzie się koncert Teresy Werner, niekwestionowanej liderka Listy Śląskich Szlagierów Telewizji TVS.

Artystka pochodzi z Nakła Śląskiego. "Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu - częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne" - wspomina.

W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla niej prawdziwą pasją. Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk"  na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów, jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Teresa obecnie promuje swój najnowszy album CD "Sekret Miłości".

Dziś Teresa Werner nadal zajmuje się tym co kocha najbardziej, tyle że w konwencji disco-polo. Podkreśla, że "najważniejsze to wytyczyć sobie jasne życiowe cele i intensywnie dążyć do ich realizacji. W tym miejscu dziękuję wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu pomagają mi na drodze muzycznej i przyczyniają się do moich sukcesów".

Koncert z okazji 10-lecia solowej kariery artystki rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety od 70 zł.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

pp

1 1

Piosenka jest dobra na wszystko
Piosenka na drogę za śliską
Piosenka na stopę za niską....itp itd
16:46, 21.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JerzyJerzy

4 1

Ten sam poziom co disco-polo. Dno, dno, dno. 17:27, 21.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

1 3

a to już, jak kto lubi
18:36, 21.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%